Sayfa 695/1006 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Nuh uzun süredir elimde .bilenler biliyor bilmeyenlerde öğrenmiş oldu.
    Ben biliyorum. Şahidim.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ülkenin gelişmişlik düzeyi buzdolabı ile anlatılmaz.
    Bilgi teknolojilerine ulaşım, ortalama hız, akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar sahipliği gibi veriler daha rasyonel olurdu.
    Bunların bir çoğunun ak parti iktidarı öncesinde var olmadığı varsayılırsa daha etkili olurdu.
    Diğer yandan bu verilerinde benim içim anlamlı olması için en azından oecd ülkeleri ile karşılaştırmalı olmasını tercih ederim. Mesela bizde akıllı telefon sahiplik oranı oecd ülkeleri arasında 1 vs gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bizde akıllı telefon sahiplik oranı çok yüksektir kredi çeker yinede iphone alırız biz ama bu gelismisligi ne kadar gösterir malum beyin göçü alan ülke gelişmiş ülkedir nokta

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. yaw başkan çizmeyle ilgili yazına bir cevap yazacam 694. sayfaya giremiyorum walla. neyse seni bilen bilir başkan.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Viop - XXII

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Yavuz sondaj gemimizin petrol rezervlerine ulaştığı iddia ediliyor Türk donanması Akdenize iniyor Gölcük donanmasındaki tüm savaş gemileri Akdenize doğru harekete geçti

https://twitter.com/UretimYerli/stat...46238523817985
    Seçim öncesi maaş ne veriyorlar. Uçan tank ve helikopter projemizi de ben anlatayım burda

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Oval hatlı kadınlar için,yumurta gibi hatun derler yaaa,,,işe bu.!
    Aklım erdiğinden beri köy yumurtası yerim,bir ara sadece köy yumurtası için Bela Rusia ve Moldova'ya takıldım,500 bin dolar harcamışımdır. Voronej'de fena değildir.

https://www.youtube.com/watch?v=Q6omsDyFNlk

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Seçim öncesi maaş ne veriyorlar. Uçan tank ve helikopter projemizi de ben anlatayım burda

900 dolar keşh parayı aldın ya, sarıl yat ona.
    Yatsın yannıma..

https://www.youtube.com/watch?v=cbXBSWwnvCo

8. sen mayıs başından bu yana milim milim çıkıcam diye 3 ay uğraş adam gelsin 7 iş günlük barda senin 3 aylık çıkışını yesin...

short trendde kalabildiğin sürece kazancı daha hızlı ve güzeldir.

Sayfa 695/1006 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •