Sayfa 729/1006 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: Viop - XXII

Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku
    Ben de Besiktasliyim ama tek kurus vermem. Cigeri bes para etmeyen adamlara milyonlarca Euro say, bol keseden hovardalik yap, sonra deniz bitince pamuk eller cebe...

Gecinizzzz
    Ben de aynı minvalde düşünüyordum da sonra dedim ki onlar gider biz yine beşiktaşla kalırız. Ne yapalım bizimki biraz da karşılıksız aşk

Swap hikayesinde ödünç para diye ifade edilmiş. Ancak her zaman o paranın bir karşılığı veya bir teminatı vardır. Kimse kimseye bir süre için ödünç para vermez. Sadece biz karşılığını bilmiyoruz. TL karşılığı diyenlere ise sadece gülerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Ben de aynı minvalde düşünüyordum da sonra dedim ki onlar gider biz yine beşiktaşla kalırız. Ne yapalım bizimki biraz da karşılıksız aşk
    Ben yıllardır ekmeksporu tutarım.
    Hiç bir gün uzmemistir beni.

4. Hedefi yukarı olan doların günlük rsi değeri 82...

5. Bu arada gözden kaçan bir husus var arkadaşlar. Bankalarda vatandaşın yüklü miktarda doları var diyoruz. Fakat bunlar fiziki dolar değil genel olarak. Bugün arkadaşa cep şubeden alış yaptık. Gördüğüm kadarı ile bankalar fiziki dolar tutmuyor fazla. Bu açıdan baktığımızda işler dahada kötü. Bazı arkadaşlar mb da dolar biterse, vatandaşın doları var diyorlar ya.... işin o ayağı da sakat...

6. Birakmam Beşiktaşim seniiiiii

7.  Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    Swap hikayesinde ödünç para diye ifade edilmiş. Ancak her zaman o paranın bir karşılığı veya bir teminatı vardır. Kimse kimseye bir süre için ödünç para vermez. Sadece biz karşılığını bilmiyoruz. TL karşılığı diyenlere ise sadece gülerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    swapta karşılık olmaz teminat olur
    rahmi koç birinden borç isteyince kimse önce bu senede imza at demez
    lakin fadıl isterse git teminat bul ya da kefil getir dersin..

fed bize swap kanalı açsa kim kimden teminat ister..?

8. Lübnan'da işler zaten iyi gitmiyordu; patlama sonrası adamlar toptan karıştı... seçime gidecekler mecburen ama sonrası da sıkıntılı... Belarus'ta keza seçim sonrası millet sokaklara dökülmüş..
    Doğu akdeniz ısınıyor, donanma indi bile...
    Bir süredir nispeten sakin olan Suriye'den Libya'dan da bir haberler gelmeye başlarsa şaşırmam şu ortamda...
    Gelecek aylarda genel olarak jeopolitik sıkıntılar oluşacak gibi gibi...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 729/1006 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •