Sayfa 680/1006 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: Viop - XXII

1. BBC News Türkçe
    @bbcturkce
    ·
    9s
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye tırmanışta, görmek istemeyenler var. Türkiye adeta bir uçuşun içerisinde, kalkınmamızı devam ettiriyoruz, devam ettireceğiz."

2. Cem Uzan da Türkiye'ye gelebilir.

AKP'ye en samimi muhalefeti yapacağı için puan toplar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Ben Ali Babacan'ı da beğeniyorum ama İngilizler'in adamı olma ihtimali çok fazla.

Godfather filminde Tatalya ailesi ile problem vardı, baktılar Baba'nın büyük oğlu daha pazarlığa açık birisi onu başa getirmeyi planlıyorlardı. Sonradan baba emekli olmadan ufak oğluna işleri devir etti, sana aileler arası uzlaşma için gelecek olan haindir bunu yaz dedi olaylar gelişti.

4. Twiter face eksisozluk heryerde tek gündem dolar ekonominin bitisi damat ve kayınpederine elestiriler

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Cem Uzan da Türkiye'ye gelebilir.

AKP'ye en samimi muhalefeti yapacağı için puan toplar.
    O ancak AKP ile anlaşırsa gelebilir.

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    O ancak AKP ile anlaşırsa gelebilir.
    Adam tüm mallarımı geri istiyorum diyor, indirim yaparsa izin verirler belki.

7.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Jenerasyon çok değişti AKP modern çağın çok gerisinde bir parti olduğu için bu değişimi göremedi..
    Şöyle ki; Ekrem İmamoğlu'na mucizevi İstanbul seçimini kazandıran sosyal medya gücü oldu..Bunu bile göremediler..
    Bunlar hala Ahaber'de tetikçi yayınlar yaparak halkın aptal olduğunu falan zannediyorlar..İnsanlar aç, işsiz ortalık yangın yeri insanlar yaşıyor bunu yani bizler..
    2012'de 60 yaşında olup AKP'ye oy vermiş biri şu an hayatta yok veya oy veremeycek durumda..(Ben o nesilden 3 akrabamı kaybettim bu yıl AKP'ye oy veren)
    Yeni yesil yani Z kuşağı bunları öcü gibi görüyor..Sana oy lazımken sosyal medya'ya engel-yasaklamalar getirmek bile aslında içlerinde bulundukları acziyetin göstergesi aynı Corona sürecinde uçaklarda KDV'yi %1 yapmaları veya sokağa çıkma yasağını 2 saat önce açıklayıp milyonlarca insanları bir araya getirip temas ettirmeleri gibi (Bunu düşman yapar)
    Sayfalar yetmez yazmaya..
    Her yönüyle fiiliyatını kaybetmiş bir parti..Ama tabi vatandaş olarak biz de etkileniyoruz..
    Bundan 10 yıl sonra zaten ne olacağını biliyorsun Anap-Dyp gibi ismi geçmişte olan bir parti olarak tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak..Biz 10 yıl sonra bu 20 yılın hasarını atlatabilecek miyiz onu bilmiyorum
    Aziz Nesin’e ne küfür etmeyen yoktur 20 sene önce.. şimdi büyük adam diyeni çok

8. Bir de Egebank'ı batıran Yahya Murat Demirel vardı, hala kayıpmış. 250 TL nize bile repo diye reklamları vardı.

İlhan Kesici'nin önünü kesen bir durum bence. O da akıllı zeki biri, ama bir resimde evdeki bilardo masasını kitap ile kapatınca eksi not verdim onun dışında ekonomiyi çevirebilir gibi.

Sayfa 680/1006 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •