Sayfa 706/1006 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    DOLAR alanları ciddi yakacaklar anlaşılan...!
    MB, Halk,Vakıf cidddi short poz.larda...

Nasıl yaparlar bilemem ama USD=6.80 -6.90 tekrar görmeyi umuyorum...

[..Poz.larım;
    KCHOL,TUPRS,ARCLK..Long
    Bimaş,Migros, az miktarda LONG (cumadan)...]

İMKB Yatırımcısı üzerine bir araştırma.. (kidega.com)

Çok basit 600 baz puan faiz arttırımı..ytd

3.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    DOLAR alanları ciddi yakacaklar anlaşılan...!
    MB, Halk,Vakıf cidddi short poz.larda...

Nasıl yaparlar bilemem ama USD=6.80 -6.90 tekrar görmeyi umuyorum...

[..Poz.larım;
    KCHOL,TUPRS,ARCLK..Long
    Bimaş,Migros, az miktarda LONG (cumadan)...]

İMKB Yatırımcısı üzerine bir araştırma.. (kidega.com)

komiksin be arkadaşım.... dolar 6.80-6.95 lerde iken yüklü short pozisyon açmıştı bu bankalar.. Çarşamba ve Perşembe günü zorla kapattırdılar adamlar.... Onların açtığı shortlar bizden misli misli çıkacak. Bu tip yandaşvari haberleri burada yayınlamaya gerek yok dostum. Farzet dolarda short pozisyon açıldı. Vade sonunda dolar 7.80 ise, vadeli 6.95 den mi uzlaşacak. Ya da forex piyasasında short açıldı kabul edelim. Forex piyasası bizim piyasaya benzemez. Orada zaten yemez. Çok güzel hareketler bunlar
    Son düzenleme : kamil79; 09-08-2020 saat: 12:04.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,416
    Kamu bankalarının sattığı dolarlar bir şekilde kapanır ama nerden ? Merkez faizi negatiften çıkarıp enflasyon + 2 puan yaparsa dengeler değişir ..
     Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    komiksin be arkadaşım.... dolar 6.80-6.95 lerde iken yüklü short pozisyon açmıştı bu bankalar.. Çarşamba ve Perşembe günü zorla kapattırdılar adamlar.... Onların açtığı shortlar bizden misli misli çıkacak. Bu tip yandaşvari haberleri burada yayınlamaya gerek yok dostum. Farzet dolarda short pozisyon açıldı. Vade sonunda dolar 7.80 ise, vadeli 6.95 den mi uzlaşacak. Çok güzel hareketler bunlar
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    ayasofya ermenistan azerbeycan gerginligi turkiye azerbeycan tatbikati navtek ilani yetmedi ikinci ilani yunanistan misir yakinlasmasi derken lubnanda patlama ardindan halk isyani her tarafta gerilim var..docesecurites faaliyetine son vermesi vs vs durumlara bakipta borsada oyun oynamak buyuk cesaret.kisaca durumlar iyi seylere isaret etmiyor.bu isler kisa zamanda bitecek degil.ekonomik olarak 2022 dibi gorur doneriz diye tahmin ediyorum her seyin basindayiz daha
    Tamamen aynı fikirdeyim. O zamana kadar da döviz zirvesini tamamlar.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    komiksin be arkadaşım.... dolar 6.80-6.95 lerde iken yüklü short pozisyon açmıştı bu bankalar.. Çarşamba ve Perşembe günü zorla kapattırdılar adamlar.... Onların açtığı shortlar bizden misli misli çıkacak. Bu tip yandaşvari haberleri burada yayınlamaya gerek yok dostum. Farzet dolarda short pozisyon açıldı. Vade sonunda dolar 7.80 ise, vadeli 6.95 den mi uzlaşacak. Çok güzel hareketler bunlar
    örnekleri biraz geçmişte var..araştır...
    YATIRIMCI PSİKOLOJİSİ kitabı,tam sana göre...

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Milletin elinin titrediği yerde
    Mal alacaksın yiğennnnn

Derdi rahmetli ustam

Ne kadar korku o kadar paralı adam rallisi
    Eli değil, bacaklarının titrediği yerde diye biliyorum bu sözü. Öyle bir titreyecek ki, bırak yürümeyi ayakta bile duramayacak.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    örnekleri biraz geçmişte var..araştır...
    örnekleri var da.... sonuç ne ?
    Şuan mb dolar satışı yapamıyor. Örnekleri var dediğin zamanlarda bol bol dolar satıyorlardı. Son 1 haftalık süreçte yaşananlar her şeyi açıklıyor zaten. Adamlar yakalamış bizi, veriyor sopayı. Bizimkilerde tık yok.
    Yakın zamanda örneğini gördük zaten
    Daha geçen hafta hemde. Bi baktım dolar 7.03 ken, vadelisi 7.19... Ertesi gün bir ara aradaki marj 21 kuruşa çıktı. Takip ettim bizim bankalar ne zaman short pozisyonları kapatacak diye. Dolar 7.19, vadelisi 7.38 ken bankalar kısaları kapatmaya başladı. Çünkü o andan sonra bir anda dolar ile vadeli arasındaki marj 3-4 kuruşlara indi..

Sayfa 706/1006 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •