Sayfa 578/1006 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    altın
    böyle bitecek herhalde

momentum artıyor, 2200 de zırt diye niye dursun. Bu ortadaki sarı kırmızı senin indik mi

2. Borsaya, Hisseye veya Dolartele'ye ya da Altınonsa uyarlamak lazım

>>>>
    Psikoloji bilimine göre aşık olduğunuzun 9 kanıtı

https://indyturk.com/node/221351/yaz...n%C4%B1t%C4%B1

1. Gözünüzü ondan alamazsınız
    2. Olağan aktivitelerinizden vazgeçersiniz
    3. İtici bir şey yapmasına aldırmazsınız
    4. Birlikteyken zaman uçup gider
    5. O asla hata yapmaz
    6. Alışılmadık derecede iyimser hissedersiniz
    7. Ona dokunup onu öpmek istersiniz
    8. Her zaman onu düşünürsünüz
    9. Onun mutluluğunu istersiniz
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by SelvanBurhan Yazıyı Oku
    momentum artıyor, 2200 de zırt diye niye dursun. Bu ortadaki sarı kırmızı senin indik mi
    sarı kırmızı benim sistem.
    durduracak olan ATR ve fiyat kanalı

Ev ve araba alacaklara kötü haber! Kredi faizleri yükseltildi
    Kamu bankalarının başlattığı avantajlı konut kredisi paketi kapsamında ikinci el konutlar için uygulanan faiz oranı 0,79'dan 0,87'ye yükseltildi. Ayrıca tüketici kredisi yüzde 1.12'ye taşıt kredisi faizleri ise yüzde 1.17'ye artırıldı.

https://haberglobal.com.tr/ekonomi/e...seltildi-62133
    Son düzenleme : iki gozum; 07-08-2020 saat: 02:30.

5.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Ev ve araba alacaklara kötü haber! Kredi faizleri yükseltildi
    Kamu bankalarının başlattığı avantajlı konut kredisi paketi kapsamında ikinci el konutlar için uygulanan faiz oranı 0,79'dan 0,87'ye yükseltildi. Ayrıca tüketici kredisi yüzde 1.12'ye taşıt kredisi faizleri ise yüzde 1.17'ye artırıldı.

bi belirsizlik var. 1 aydır ev arıyorum.dün beğendim bi tane sıfır ev, anlaştım bugün kredi başvurusu yapıcaktım,öğleden sonra 3 kamu bankası da 0.87 dedi..(3 bankada da çalışan arkadaşlarım son 1 saatte mail geldiğini söylediler).şansıma sokayım.
    ama bu gece bütün haberler 2.el kredisi yükseldi diyor. sıfır konut faiziyle ilgili bi bilgi geçmiyor. anlamadım bu işi ?
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    SIFIR KONUTLARDA 12 ÖDEMESİZ DÖNEM KALDIRILDI

Ayrıca kamu bankaları, yeni bir kararla konut kredilerinde 12 ay geri ödemesiz uygulamayı sıfır konutlar için de kaldırdı. Böylece sıfır konut alanlar kredi ödemelerine hemen başlayacak.

SIFIR KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Yeni (sıfır) konutlar için %0,64 ile 180 ay vadeye kadar, üç büyük ilde (İstanbul, Ankara ve İzmir) azami 750 bin TL'ye kadar; diğer şehirlerde azami 500 bin TL'ye kadar kullanılabiliyor.

evet linki okudum ama ;öğlen saatlerindeki bilgiyi girmiş olabilirler. akşam üzeri değişti oranlar.veya dediğim gibi bi karışıklık var. doğru olan bu linkteki bilgidir belki de. gerçekten değişmemiştir. şimdi yarın başvurayım mı bırakayım mı onu bile bilmiyorum
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    evet linki okudum ama ;öğlen saatlerindeki bilgiyi girmiş olabilirler. akşam üzeri değişti oranlar.veya dediğim gibi bi karışıklık var. doğru olan bu linkteki bilgidir belki de. gerçekten değişmemiştir. şimdi yarın başvurayım mı bırakayım mı onu bile bilmiyorum
    Yarın faiz oranları netlik kazanır,toplantıda ne karar alındı bilmiyoruz.

8. En para ihtiyaç kredisi 0,89 dan 1*19 a kadar çıktı.

Halkbank hızlı kredi 1,01 den 1*21 e çıktı.

Ziraat digital kredi 0,92 den 1*12 ye çıktı.

Akbank direkt kredi 0,95 ten 1*20 ye çıktı.

Bunlar kredi kullandigim bankalar.

Bir de ing var. Her seferinde kredi kullanmak ister misiniz deyip reddeden. O yüzden faiz oranlarını göremiyorum. Bilmem ne oranlarından başlayan reklamı zaten hikaye.

Artık kredi ile ekonomi canlandırma olayı bitti.

Zaten canlanmiyor.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 578/1006 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •