Sayfa 989/1006 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 7,905 - 7,912 arası.

Konu: Viop - XXII

1. Olay gündüz olmuş.

https://tr.sputniknews.com/dogu_akde...a-sicak-temas/
    11:46 13.08.2020

Doğu Akdeniz’de Türk ve Yunan fırkateynleri arasında ‘sıcak bir temas’ gerçekleştiği iddia edildi.

Greek Armyvoice adlı internet sitesi, Doğu Akdeniz’de seyreden Yunan fırkateyni Limnos ile Türk fırkateyni Kemal Reis’in birbirlerine ‘sürtündüklerini’ ancak ciddi bir çarpışma yaşanmadığını aktardı.

Sitenin aktardığına göre olay, Türkiye’ya ait Oruç Reis gemisinin sismik araştırma yaptığı bölgeye yakın bir noktada gerçekleşti. Yunan donanmasının siteye verdiği bilgiye göre Limnos ile Kemal Reis arasında bir çarpışma yaşanmadı.

Ancak site, genelkurmay başkanlığının olayı yalanladığını da aktardı.

Oruç Reis’in bu hafta arama faaliyetlerine başlaması üzerine Doğu Akdeniz’de tansiyon yeniden yükselmişti. Yunanistan Savunma Konseyi acil kodlu toplanırken, Başbakan Kiriakos Miçotakis de Türkiye'yle yaşanan gerilim nedeniyle acil koduyla ulusa sesleniş konuşması yapmıştı.

>>>>>>>>>>
    Burada grafikler var.
    https://www.armyvoice.gr/2020/08/%cf...83-kemal-reis/
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Çüşşşş 5 ayda 1.6 milyon tl mi kazandın , futbolcular bu kadar kazanmıyo artık gerçekmi bu
    Gerçek.
    alıntıyı silin lütfen.
    Yıllık 300 bin dolar kazanmasam borsaya zaman ayırmam.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...54#post3268954

3. akdenizde bişiler olmuş ama net kaynak yok,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku
    Göster amcana pipini evladım😂😂
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Olay gündüz olmuş.

https://tr.sputniknews.com/dogu_akde...a-sicak-temas/
    11:46 13.08.2020

Doğu Akdeniz�de Türk ve Yunan fırkateynleri arasında �sıcak bir temas� gerçekleştiği iddia edildi.

Greek Armyvoice adlı internet sitesi, Doğu Akdeniz�de seyreden Yunan fırkateyni Limnos ile Türk fırkateyni Kemal Reis�in birbirlerine �sürtündüklerini� ancak ciddi bir çarpışma yaşanmadığını aktardı.

Sitenin aktardığına göre olay, Türkiye�ya ait Oruç Reis gemisinin sismik araştırma yaptığı bölgeye yakın bir noktada gerçekleşti. Yunan donanmasının siteye verdiği bilgiye göre Limnos ile Kemal Reis arasında bir çarpışma yaşanmadı.

Ancak site, genelkurmay başkanlığının olayı yalanladığını da aktardı.

Oruç Reis�in bu hafta arama faaliyetlerine başlaması üzerine Doğu Akdeniz�de tansiyon yeniden yükselmişti. Yunanistan Savunma Konseyi acil kodlu toplanırken, Başbakan Kiriakos Miçotakis de Türkiye'yle yaşanan gerilim nedeniyle acil koduyla ulusa sesleniş konuşması yapmıştı.

>>>>>>>>>>
    Burada grafikler var.
    https://www.armyvoice.gr/2020/08/%cf...83-kemal-reis/
    Yuh ya altı üstü doğal gaz arama nedir bu telaş sanki ulusa sesleniş yapmış yok daha neler Fransa ortalığı karıştırıyor hem Libya da hem Akdeniz de ciddi şekilde bize karşılar bu Suriye ırak Libya Akdeniz falan derken dış politika olarak gerçekten çok zor günlerden geçiyoruz algı yi malgiyi bırakıp adam gibi iş yapmak lazım

6. Al işte bistti kurutan biri daha
    İkigözüm abi piyasada süt kalmadı inekleri sağa sağa kuruttunuz, yakında kendi kendinize oynuycaksınız masada

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Buranın eskilerindenim kimin burada ne yaptığını biliyorum sn akçay , iyi niyetli olanlar mevcut .Ama maniplasyon yapmaya çalışan fazlalaştığı zaman onlar anlıyor yazıyorum ortaya.
    Söylediğim şey basit bu piyasada kimseye bedava para yok , ha iktidar rte olsa , kılıçtaroğluda olsa bu arena farklı .
    DAYAK yiyen kenara çekilsin diyorum sabah akşam aynı şeyleri yazmanın kimseye faydası yok.Kolay gelsin.
    geçmişe baktım... borsanın kurulduğu yıldan bugüne... son 7-8 senedir rezalet durumdayız... Herşey yalan dolan olduğu için borsada yalan oldu... Rte yerine başka biri olsa yazmışsın... Bu saçmalığın alası... Rte yerine başka birisi olsa bu borsa en az 250.000 di.... AKP gittiği anda bu borsa kısa zamanda 200.000 yapar.... Bu açık ve net...
    İlk olarak çıkan yabancılar girer. Ama ülke ekonomisi enkaz halinde olduğu olduğu için düze çıkılması 10 seneyi bulur....

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    akdenizde bişiler olmuş ama net kaynak yok,
    Google çeviri ile bir şeyler anlaşılıyor.

Kemal Reis Fırkateyni Yunan Fıırkateynine önleme yaparken çarpmış, karşı taraf limana çekmiş Kemal Reis'de hafif çizikler olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 989/1006 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •