Sayfa 853/1006 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by alicavush Yazıyı Oku
    Acemi şansı diye bir şey var dostum kim bilir belkide sen haklı çıkarsın. Önümüzdeki günler bize gösterecek

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok serseri para var ortada ky heryerde usttelik yeni yaka ve öz güven patlaması yaşıyor foreksde,altında,vs. Önce borsada şimdide altında ilk utulemeyi yaptılar.
    Çok oynak piyasa ve üstad degiliz kenarda seyretmek gerekir.

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    O değilde merkeze darbe her yerden geliyor. 43.7 milyar dolar altin rezervi vardı. Eğer altin satan bizim merkez bankası değilse kafadan 2 milyar dolar gitti. 90 milyar brüt rezerv oldu 88 milyar dolar.
    Merkeze gelen her darbe aslında bizim cebimize, çocukların geleceğine geliyor. Hırsızlar ve arsızlar zaten yetmiş yedi geleceklerini garanti altına aldılar.

3.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Dow futures 15 dakikalık. Gün içi kanal üst bant 27.940 alt bant 27.560 civarlarında. Göstergedeki negatif uyumsuzluk alt bandın bu akşam veya yarın sabah deneneceğini gösteriyor.

Kanalın üstüne savrularak tutunmaya çalıştı ama negatif uyumsuzluklar izin vermedi. Kanalın alt bandı söylediğim gibi denendi ve hafifçe kırıldı. Kanala geri dönemezse aşağı yönlü düzeltme devam eder.

4.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Benim çok kısa vadede spot endeks için takip ettiğim kanal aşağıdaki gibiydi. Dolayısıyla kısa vade yukarı tepki hareketinin devam etmesini bekliyorum.

Spot 1192 iken bunu yazmıştım. Açıkçası en az 1270'e kadar tepki bekliyordum. 1290 bile aklımdan geçiyordu. Ancak bankalardaki güçlü harekete rağmen oralara henüz ulaşamadı. Forumdaki coşkunun aksine yukarı tepki oldukça zayıf ve kısa vadeli negatif uyumsuzluklar ile ilerliyor. Aşağı doğru hareket halinde 1235'ler kırılmazsa eğer kör topal 1270 - 1290 görülür.

Eğer 1235'ler kalıcı olarak kırılırsa yukarı tepki 1252'de bitmiş olarak kabul edeceğim.

Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Altını göçertmişler yine. Ah BB79 ah... Söyledim sana o kadar dolar a geç, altın biraz daha düşecek diye. Şansına dolar çıkıyor, düşmüyor. Ama 5-10 tane gr altın feda etmek zorunda kalabilirsin dostum.
    ben ne dedim elimi attığım kuruyor.

ters indikatörün kralı benim.

düşmeyen şeyi bile düşürüyorum.

şans olacak arkadaş gerisi hikaye

6.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Altını göçertmişler yine. Ah BB79 ah... Söyledim sana o kadar dolar a geç, altın biraz daha düşecek diye. Şansına dolar çıkıyor, düşmüyor. Ama 5-10 tane gr altın feda etmek zorunda kalabilirsin dostum.
    doların düşmeyeceği ne malum?

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    doların düşmeyeceği ne malum?
    Her varlik duser, ancak goreceli bakmak lazim diye dusunuyorum.

Altin'mi, dolar mi ? diye bakarsaniz, cevabi kendiniz verebilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    ben ne dedim elimi attığım kuruyor.

ters indikatörün kralı benim.

düşmeyen şeyi bile düşürüyorum.

şans olacak arkadaş gerisi hikaye
    Bence negatif enerji yayarak, kismetsizliginizi kader haline getiriyorsunuz.

Bunu yapmaz, surekli olumlu dusunurseniz, bu degisecektir.

Sayfa 853/1006 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •