Sayfa 34/51 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 406 madde; 265 - 272 arası.

Konu: Yatırım Fonu Portföyleri

Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    OSD bu ara sıvıyor.
    Lanet ettim PPZ yaptım.
    Hafta sonu getirisi yerlerde.
    hafta sonu sapıtıyor ,bende bakacagım duruma

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    hafta sonu sapıtıyor ,bende bakacagım duruma
    Hafta sonu üç gün.
    Bu yüzden sıkıntı.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

3. %15 'er Tkf, Mac, Gmr, Oph, Nnf ve dolares + %10 Tcd fonu şeklinde yatırımım var. 16 martta göre fon kısmında %6,6 (84 bin) zarar mevcut. Uzun vade (10 yıl ) birikime devam amaç erken emeklilik. Poliklinikte ya suriyeli yada urfalı mevsimlik işçi bakıyorum.25. Yılda emeklilik şart

4.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Güzel bir ay olmuş, tebrikler. Aslında bu konuyu bu tür paylaşımlara odaklayarak tutmak oldukça faydalı olacak diye düşünüyorum. Ben de bir kaç aydır muhasebe yapmamıştım, tekrar bir üzerinden geçip paylaşalım.
    Teşekkür ederim sn meesut.

Sizin portföyünüzde 2021'in en iyi aylık getirisini elde etmiş, devamını dilerim.

Saygılar.

5. %52 osd, %14 IPB, %21 KUB, %4 GBC, %7 gümüş

defans -orta defans anlayışı

6. DefansiniDa krc var mı?
     Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Dörtlü defansif sepetimden 1 hafta kadar önce KTM'yi çıkarmıştım. Yerine OPL koydum.

sayın tradestop, elz fonu tercih nedenlerinizi öğrenebilir miyim?

8.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    sayın tradestop, elz fonu tercih nedenlerinizi öğrenebilir miyim?
    Sn şef, Elz tercih etme nedenlerim;

Katılım esaslı fonlar dışında yatırım yapmıyorum. Diğer aktif yönetilen katılım HSYF'lere kıyasla, kendi kriterlerime göre(sharpe oranı, standart sapma, geçmiş getiriler, portföy yöneticisi vs) daha başarılı bulduğum için tercih ediyorum.

Ayrıca Bes hesabımda aynı portföy şirketinin yönettiği ,(Keh) katılım hisse fonuna da uzun zamandır yatırım yapıyorum, Elz çıkmadan önce şirketle yaptığım görüşmede, özetle Keh ile aynı strateji de yönetileceğini ifade etmişlerdi, yaklaşık 5-6 aydır yakın gittiğini görüyorum.

Aktif yönetilen Hisse yoğun fonları geçmiş verilere göre değerlendirirken mümkün oldukça uzun vadeli değerlendiriyorum, minimum 1 yıl, tercihen 5 yıllık performanslar üzerinden.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Saygılar.

Sayfa 34/51 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •