Sayfa 48/51 İlkİlk ... 384647484950 ... SonSon
Arama sonucu : 406 madde; 377 - 384 arası.

Konu: Yatırım Fonu Portföyleri

1.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    Rpd %50
    ıyb %25
    ırf %25
    8000 üstü giden endeks sebebi ile RPD ve IYB den çıkış yaptım. Hisse fonlara kaydırıyorum.
    NNF, HVZ, IIH , RHS
    IRF DEVAM.

2. Endekste bir tıkanma var beklentilerin azalması sebebi ile. Bu bölgede bir dengelenme olacağı için hisse fonlardan çıkıp, IRF ve kalan kısımda, olası fırsatları değerlendirebilmek nakit olarak beklemeye geçiş yapıyorum.

3. TTA %18 RPD %25 HVZ 57% olarak devam etmekteyim. Borsa in Yukselis trendini bozmasi durumunda HVZ de ağırlığı azaltip RPDyi arttiracagim

4.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    Endekste bir tıkanma var beklentilerin azalması sebebi ile. Bu bölgede bir dengelenme olacağı için hisse fonlardan çıkıp, IRF ve kalan kısımda, olası fırsatları değerlendirebilmek nakit olarak beklemeye geçiş yapıyorum.
    IRF süreci iyi yönetiyor. Fona ciddi para girişi var. Umarım dengeli gidişatı koruruz.

5.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    TTA %18 RPD %25 HVZ 57% olarak devam etmekteyim. Borsa in Yukselis trendini bozmasi durumunda HVZ de ağırlığı azaltip RPDyi arttiracagim
    Hisse fonu azaltıldı. Altin fonundan çıkıldı yerine IRF alindi.RDPnin ağırlığı arttırıldı

6. Mevcut durumda %45 FYA, %35 IIS, %20 IBM
    Nakit edindikçe mevcut fonlardan biriktirmeye devam edeceğim ve IAR'dan almaya başlayacağım. Piyasanın gidişatından bağımsız hareket ediyorum.
    Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Hisse fonu azaltıldı. Altin fonundan çıkıldı yerine IRF alindi.RDPnin ağırlığı arttırıldı
    Sanirim HVZ portfoy yoneticisi Gokhan Uskuay gorevinden ayrildi , sali gunku yayinlanan kap bildiriminde fon yoneticileri arasinda ismi gecmiyor bende de var ben de bu hafta ST1 tasiyacagim gibi geliyor

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Sanirim HVZ portfoy yoneticisi Gokhan Uskuay gorevinden ayrildi , sali gunku yayinlanan kap bildiriminde fon yoneticileri arasinda ismi gecmiyor bende de var ben de bu hafta ST1 tasiyacagim gibi geliyor

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bilgi için teşekkürler

Sayfa 48/51 İlkİlk ... 384647484950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •