Sayfa 491/1002 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Değişken sepeti EIB + SUA yerine EIB + IDY haline dönüştürdüm.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Değişken sepeti EIB + SUA yerine EIB + IDY haline dönüştürdüm.
    Hayırlı olsun. Ben de takibe alayım, SUA'dan uzun vade olsun kısa vade olsun hayır gelmeyecek gibi. EIC, FNO ve GMA'ya dağıtsam mı diye düşünmeye başladım.

3.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Vadeli mevduat %13 e dayandı. O zaman fonda durmanın anlamı ne? Yarını bekliyoruz. Böyle giderse sermayenin büyük bir kısmını mevduata kaydırmayı düşünüyorum. Zaten bir miktarı mevduatta idi. Fonlarda güvenli liman olarak parayı park edecek yer yok. Yüzlerce fon arasından on onbeş fonu çıkarsanız burada fon alacak arkadaş kalmaz.
    Hocam zaten yoğunlukla hisse fon taşıyorum ben kendi adıma.
    Hedef mevduat falan değil yani benim açımdan, sadece portföyde çeşitlilik artırmak adına daha sabit getirili fonlarla bir miktar hedge ediyorum. Biraz defans tarafını güçlendiriyorum.
    Yoksa yerden göğe haklısınız.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

sizde petrol den bir halt olurmu bundan sonra ?

5. Arkadaşlar bazen sizlere hayret ediyorum. Çok karmaşık işleri bile çözmekte ustasınız ama ZPF fonu yazan hiç olmadı. Oysaki doların artacağını sokaktaki midyeci bile biliyorken...

ZPF daha önce paylaşıldı, sanırım siz kaçırdınız Sn ressam. Kendi adıma, dolar bazında hangisi daha iyi getiri sağlayabilir diye Zpf ve Tdg yi mukayese edip Tdg de karar kıldım.
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bazen sizlere hayret ediyorum. Çok karmaşık işleri bile çözmekte ustasınız ama ZPF fonu yazan hiç olmadı. Oysaki doların artacağını sokaktaki midyeci bile biliyorken...
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hocam zaten yoğunlukla hisse fon taşıyorum ben kendi adıma.
    Hedef mevduat falan değil yani benim açımdan, sadece portföyde çeşitlilik artırmak adına daha sabit getirili fonlarla bir miktar hedge ediyorum. Biraz defans tarafını güçlendiriyorum.
    Yoksa yerden göğe haklısınız.
    iyi yönetilen hisse yoğun fonlar konjünktür uygun olduğu sürece en çok getiren fonlar olurlar. Kendi adıma bende hedge amaçlı tuttuğum düşük getirili, düşük riskli fonlar dışında hisse yoğun fon topluyorum.
    Kendini henüz ispatlayamamış olsa da nnf de iyi yönetiliyor gibi.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8. LONDRA, 23 Eylül (Reuters) - UBS Asset Management
    koronavirüse karşı üçü bulabilecek sayıda aşıya önümüzdeki
    aylarda "acil kullanım" izni verilebileceği, bu gelişmenin
    ardından ABD'deki büyük teknoloji hisselerindeki artışın sona
    erebileceği tahmininde bulundu.
    İsviçre bankası UBS'in varlık yönetimi kolu olan UBS Asset
    Management, aşıların kitlelere uygulanmasına imkan verecek
    kapsamlı iznin ise 2021 ortasında verileceğini öngördü.
    UBS aşının geniş ölçekte bağışıklık yaratmak için
    kullanılacağı beklentisiyle ekonomik döngünün normalleşmesinden
    faydalanacak ülke ve sektörlerde olan menkul kıymet
    pozisyonlarını artıracağını belirtti.
    UBS pozisyon artırırken ABD dışındaki hisse senedi
    piyasalarını tercih ettiğini ve Latin Amerika para birimlerinin
    "özellikle çekici" olarak öne çıktığını belirtti.

Sayfa 491/1002 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •