Sayfa 754/1002 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Hocam kıssadan hisse,

Her şey olur, biz yolumuza bakalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tabi ki hocam . Burası Ortadoğu . O yüzden portföy kurguları murguları uğraşıyoruz. ABD'de ya AB'de yaşasam, bütün fonları hisse fon yapar bakardım işime.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Gbc, yac, ytd ve afs yi görebilen var mı? Kaç oldular acaba?

3. Pazartesiden once kesin rakam ogrenilemiyor.

AFS dolar bazinda +0.33 kapattı yaklaşık
     Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Gbc, yac, ytd ve afs yi görebilen var mı? Kaç oldular acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Pazartesiden once kesin rakam ogrenilemiyor.

AFS dolar bazinda +0.33 kapattı yaklaşık
    Teşekkür ederim . Yapı Kredi fonları güzel de diğer bankalar gibi erkenden göstermiyor. Hani bı tablo var fonların bazılarını gösteren. O tabloya afs yi ve ytd yi de ekleseker ne güzel olur

5. Üstat, bu FIBA serbest fonlarının kırılımı nasıl olacak?

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bu hafta ihracına onay verilen fonlar ;

Fiba Portföy Rota Serbest Fon
    Fiba Portföy Safir Serbest Fon
    Garanti Portföy Kıymetli Madenler Fon Sepeti Fonu

Garantinin altın fonu vardı zaten, bu son fon nasıl bir içerikte olacak acaba ?

6.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Üstat, bu FIBA serbest fonlarının kırılımı nasıl olacak?
    Merhaba hocam, anlamadım kusura bakma, kırılım ?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. Portföy dağılımı

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Merhaba hocam, anlamadım kusura bakma, kırılım ?

8. Pörtföyün %50 sı donlarda.Iki yıldır fon yatırımı yapıyorum.Forumdaki isimler değişti bir çok yeni arkadaş katıldı aramıza.Forumun ilk aylarında efsane olan fonların ismini bile unuttuk artık.Fil fonu ile başlayan macera okt ile devam etti gpg ardından yfv yi keşfettik iyi kar bıraksada efsane fon tcd oldu.Şimdi tüm yatırımcılar hisse yoğun fonlarda.Bu işin sonu pek hayır gelmiyor.%100 fondayken %50 hisse %50 fona döndüm.Gpg nin son halini gördükten sonra fonlar daha çok korkutmaya başladı.Yatırımcı beğenmeyen eleştirilere bu fon size göre değil satıp gidin diyen fon yöneticisinin bulunduğu gpg nin pörtföyü 40 milyonlara düşmüş.Yatırımcılarına üzülürüm ama fon yönetimi ne asla.Her şeyi ben bilirim fonu canımın istediği gibi yönetirim tavırları takınan yöneticilerin düştükleri bu duruma verebilecek cevapları varmı.Fon geneline dönersek bizim gibi ky nın alım yapamayacağı piyasalara ulaşmakta kullanmaması gerektiğini düşünüyorum.Yabancı hisseler petrol eurobond gibi nitelikli yatırımcının ulaşabildiği yatırım araçlarına fonlar aracılığıyla ulaşmak gibi.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 754/1002 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •