Sayfa 1000/1002 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    GBC son 5 iş günü boyunca toplamda % -12 civarı yapmış.
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    evet fon portföyümde baya var. bana güzel bir zarar yazdırdı.
    arttırmaya devam ettim bu süre zarfında
    Ben hiç korkmadan arttırdım valla. Hemde portfoyumu büyük kusmi o oldu. Ana dusununce hem aktif yönetilen bir fon hem de yapısal reform olmadıkça dolar mutlaka bı yerden dönecektir. Şahsi olarak acelem olmadığını emekliliğe kadar dokunmayı dysunmedigimi de soyliyim.

adalet reformu deniyor sürekli ama sabah Ekrem İmamoğlu'na soruşturma haberi vardı.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Ben hiç korkmadan arttırdım valla. Hemde portfoyumu büyük kusmi o oldu. Ana dusununce hem aktif yönetilen bir fon hem de yapısal reform olmadıkça dolar mutlaka bı yerden dönecektir. Şahsi olarak acelem olmadığını emekliliğe kadar dokunmayı dysunmedigimi de soyliyim.
    emekliliğinize ne kadar var acaba
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Yeni fon basligi acma zamani geldi saniyorum. 1000 sayfaya gelmisiz. Dolar oranini bloom internet sitesi ve bloom tv farkli gosteriyor. Nicin boyle acaba ?

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Yeni fon basligi acma zamani geldi saniyorum. 1000 sayfaya gelmisiz. Dolar oranini bloom internet sitesi ve bloom tv farkli gosteriyor. Nicin boyle acaba ?
    Forum da sorun yaratıyor yeni başlık açın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    GBC son 5 iş günü boyunca toplamda % -12 civarı yapmış.
    evet fon portföyümde baya var. bana güzel bir zarar yazdırdı.
    arttırmaya devam ettim bu süre zarfında
    emekliliğinize ne kadar var acaba
    adalet reformu deniyor sürekli ama sabah Ekrem İmamoğlu'na soruşturma haberi vardı.
    İşte adalet anlayisi ne kadar subjektif oluyor bazen değil mi. Efendim bendeniz 44 yaşımdayım emeklilik 56 yi vuruyor . Ama 50 sinde finansal özgürlük nefeniyle istifa edip yaşım gelince de maaş bağlanmasını beklemeyi düşünüyorum. Gerçekte gün sayısı doldu benim

7. Bistin Lordu Ford.
    Hisse fonun lordu TKF.
    Yabanci fonun lordu GBC.

Bu ulkenin damarlarina işlemiş buyuk problemler var.Mevcut yonetimle duzelmez zaten.Bahsedilen reformlara dair hic umudum da yok.Ekrem'e sorusturma.Kilicdarogluna fezleke.
    Sıkıntı ekonomiden daha ötesi.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yeni başlıkta mevduat faizi karşılığı oranları yazmasa sadce yatırım fonları yazsa daha iyi olur sanki, mevduat topiği ile karışabiliyor. eskisi gibi ppf forumu olmadığı için burası, mk karşılıga da kimse bakmıyor aslında.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 1000/1002 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •