Sayfa 1001/1002 İlkİlk ... 501901951991999100010011002 SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 8,001 - 8,008 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Bistin Lordu Ford.
    Hisse fonun lordu TKF.
    Yabanci fonun lordu GBC.

Bu ulkenin damarlarina işlemiş buyuk problemler var.Mevcut yonetimle duzelmez zaten.Bahsedilen reformlara dair hic umudum da yok.Ekrem'e sorusturma.Kilicdarogluna fezleke.
    Sıkıntı ekonomiden daha ötesi.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eskisi mevcutu yenisi hiç biri ile hiç bir şekilde düzelmez bu memleket. Halkımız ne zaman düzelir ise o zaman umut vardır ama o ışığı da ben göremiyorum şahsen.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Yeni başlıkta mevduat faizi karşılığı oranları yazmasa sadce yatırım fonları yazsa daha iyi olur sanki, mevduat topiği ile karışabiliyor. eskisi gibi ppf forumu olmadığı için burası, mk karşılıga da kimse bakmıyor aslında.
    Aynen katılıyorum. Yalın bir şekilde Yatırım Fonları olabilir başlık. İlk açıldığından bugüne hepimiz mevduat yatırımcılığından fon yatırımcılığına evrildik. Çoğu insan için bir önem arz etmiyor mevduat karşılıkları !

IPB bakalım perşembe günü için nasıl bir strateji izleyecek türev tarafta. Merakla bekliyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Ben hiç korkmadan arttırdım valla. Hemde portfoyumu büyük kusmi o oldu. Ana dusununce hem aktif yönetilen bir fon hem de yapısal reform olmadıkça dolar mutlaka bı yerden dönecektir. Şahsi olarak acelem olmadığını emekliliğe kadar dokunmayı dysunmedigimi de soyliyim.
    Icerigi gene altin mi sizce cogunlukla?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    İşte adalet anlayisi ne kadar subjektif oluyor bazen değil mi. Efendim bendeniz 44 yaşımdayım emeklilik 56 yi vuruyor . Ama 50 sinde finansal özgürlük nefeniyle istifa edip yaşım gelince de maaş bağlanmasını beklemeyi düşünüyorum. Gerçekte gün sayısı doldu benim
    Yaşıtmışız bende de gün sayısı doldu 56 yaşı bekler durumdayım. Ben sizden daha kısa bir zaman içerisinde finansal özgürlüğümü ilan etmeyi planlıyorum. Bakalım bu hedefi tutturabilecek miyim
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. Perşembeye vaziyet alın dostlar.piyasanın beklediğini alamaması olası sert tepkisi olursa nakit bulundurmakta gayda öar

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    ben de ıpv ve tdg den çıkmıştım faiz artışı gelecek diye geçen ppk da...
    ters köşe olmuştum.
    şimdi alınır mı diye baktım biraz ama faiz olayını beklemek sanki mantıklı.
    bol kazançlar...
    Rica ederim üstad

8. Moderna:
    - Faz 3 analizlere göre MRNA-1273'ün etkinlik oranı yüzde 94,5

Yok mu arttıran abiler ablalar bir yerden sonra bu aşı haberlerine de duyarsızlaşır piyasa

Sayfa 1001/1002 İlkİlk ... 501901951991999100010011002 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •