Sayfa 178/1002 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Nasdag teknoloji ağırlıklı
    Dow genel ağırlıklı

AFT ve YAY nasdag
    AFA genel
    Sağol. O fonların getirisi iyi ama onlar da çok volatil. Gerçi AFA biraz daha iyi gibi ama. Peki getirisi iyi olan bu GBC fon hangi tür hisseleri portföyünde bulunduruyor? Ve sana göre bunların içinde en iyisi hangisi? Tabi bir de YAY var ama grafiği testere dişi gibi. Ona da yürek dayanmaz ya. Görüşlerini alayım? Ve de iyi haftalar.

2.  Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    merdiven atmış ne demek?
    sn hazalb her zaman ki getirisinden çok daha fazla getirmesi. Daha önce tacirler fonunun özel sektör borçlanma araçları fonunda belli aralıklarla gerçekleşir idi. O zamandan kalmış bir tabir.
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

3. teşekkür ederim

4. arkadaşlar ben yeni yeni öğreniyorum da o yüzden bu kadar sık soruyorum. şimdi.. zpf fonu almak istiyorum şimdi alınır mı yoksa perşembe günkü toplantıyı beklemek gerekir mi?

5.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Sağol. O fonların getirisi iyi ama onlar da çok volatil. Gerçi AFA biraz daha iyi gibi ama. Peki getirisi iyi olan bu GBC fon hangi tür hisseleri portföyünde bulunduruyor? Ve sana göre bunların içinde en iyisi hangisi? Tabi bir de YAY var ama grafiği testere dişi gibi. Ona da yürek dayanmaz ya. Görüşlerini alayım? Ve de iyi haftalar.
    GBC altın ağırlıklı.
    Nasdag düzeltmesini yapıp oluşan balonu patlarsa o zaman AFT ve YAY alırım
    Şimdi herşey şişmiş vaziyette
    Ne olacağı belli değil

6.  Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben yeni yeni öğreniyorum da o yüzden bu kadar sık soruyorum. şimdi.. zpf fonu almak istiyorum şimdi alınır mı yoksa perşembe günkü toplantıyı beklemek gerekir mi?
    Dolar aldığınızı düşünün
    Faiz artmaz dolar zıplarsa şimdi alınır
    Faiz artar dolar gerilerse beklemekte fayda var

7. o zaman bekliyim

8. Sizce 20 ağustos toplanti sonucu ne olur, bana göre sabit bırakılacak.

Sayfa 178/1002 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •