Sayfa 216/1002 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. sözlü müdahale
    bütün dertler unutuldu 2 saate
    nasil bi ülkedeyiz

2. GPG 7,21'den dolar almış bu akşam.%4 ağırlıkta.
    Vadeli piyasasından alındığından %1 vergi yok denilmiş.
    Vadeli piyasa döviz ve kıymetli maden alımı için en güzeli o zaman.

3. ons icin uygun alım zamanı kolluyorum
    kimseyi riske sokmamak icin alım icin zaman belirtmeyecegim ama ikinci kez bu firsati verdi bu ay

4.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    ons icin uygun alım zamanı kolluyorum
    kimseyi riske sokmamak icin alım icin zaman belirtmeyecegim ama ikinci kez bu firsati verdi bu ay
    Onsta 1750 bekleniyor, daha çok erken galiba.

5. beyler araç geri görüş kamera ile ilgili bilgisi olan varsa bana özelden yazabilir mi?

6. Borsa çıkışını saat 15.00 den sonra yaptı sanırım. Çünkü o saate kadar yaklaşık artı %1 seyrediyordu.Sonra izlemeyi bıraktım. yarın yapılacak toplantı için faiz artışı olmayacağı beklentisi mi satın alındı?

Yoksa olası bir faiz artışına karşı, piyasanın bu durumu olumsuz karşılamasına bir önlem olarak mı? borsa yükseldi. Çünkü faizin 200 baz puan yükselmesi durumu satışı da beraberinde getirir. Ama bir iki gün sonra yine normale döner diye düşünüyorum.

Yani durduk yerde birden bire borsanın bayağı da yükselmesi akla soru bir takım soruları da getiriyor. Bir de yabancılar çıkmak için yeni strateji mi izliyor? Çünkü son aylarda bayağı yabancı çıkışı vardı. Bu soruların cevabını yakında anlarız herhalde.

7.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Sadece blcyt var baska yok
    Geyiri ters repodan %50 repo var

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    FIL'de de %56 ters repo var ama getirisi 0,025 Haziran ve temmuzda BLCYT dışında taşımadı ama bu ay yanına başka hisse ilave etmiş olabilir (RP8 YD3 gyo fonları var temettü falan da gelmiş olabilir), bunu ancak eylülde anlayabiliriz

8.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Borsa çıkışını saat 15.00 den sonra yaptı sanırım. Çünkü o saate kadar yaklaşık artı %1 seyrediyordu.Sonra izlemeyi bıraktım. yarın yapılacak toplantı için faiz artışı olmayacağı beklentisi mi satın alındı?

Yoksa olası bir faiz artışına karşı, piyasanın bu durumu olumsuz karşılamasına bir önlem olarak mı? borsa yükseldi. Çünkü faizin 200 baz puan yükselmesi durumu satışı da beraberinde getirir. Ama bir iki gün sonra yine normale döner diye düşünüyorum.

Yani durduk yerde birden bire borsanın bayağı da yükselmesi akla soru bir takım soruları da getiriyor. Bir de yabancılar çıkmak için yeni strateji mi izliyor? Çünkü son aylarda bayağı yabancı çıkışı vardı. Bu soruların cevabını yakında anlarız herhalde.
    Akdenizde ve Karadenizde birşeyler bulunmuş ya onun coşkusunu yaşadı galiba.

Sayfa 216/1002 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •