Sayfa 36/1002 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 281 - 288 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Eic de düzeltme yaptı +0.13 oldu

Neredeyse bütün altın fonlarının kayda değer getiri elde ettiği günde DBA -0,66 yapmayı nasıl başardı, gerçekten merak ediyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Halkbank'in tuhaf uygulamasını yeni kullanıyorum. Mücadele içindeyim resmen.bu uygulaşmada fon nasıl satılıyor acaba? Aldığım mesaj şu: bu hesabınızda satılacak fon bulunmamaktadır.
    Oysa yatırım hesabı portföyüne baktığım zaman, tüm fonlarımi görebiliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    30 Temmuz yarım gündü.
    Yarım günde yapılan işlemlerde sorun yaşanıyor.
    Benim de 30 Temmuzda saat 10'da verdiğim fon alış talimatlarım katılım fonu olmamasına ve nemalandırılmasının gerekmesine rağmen 5 gün boyunca nemalandırılmadan blokede bekledi.
    Neyseki bugün alımı yapmış, ama 5 gün nemalandırmamak ne demek anlamadım, hem de nemalandır seçeneği işaretlenmesine rağmen.
    Yıllardır fon alırım ilk defa böyle tuhaf bir olayla karşılaştım.
    Ayni sorunu bende yasadim destek olusturdum. Yazarim buraya ne oldugunu. Isin kotusu hic bilgilendirme ,uyari maili gibi bir bildirimde almadik onceden.

5. IPV -%1.5 . Almak isteyenler için fiyat fena değil sanki.

6. Herkese selamlar,
    Fon olayında yabancıyım, yeni yeni farkettim, bir sorum olcak sizlere; ithalat yapmaktayım, gümrükte TL olarak ödenecek vergiler için dolara karşı korunmak amacıyla dolar endeksli bir fon arıyorum.
    Ziraat ZPF'yi buldum, doğru mu bulmuşum sizce, amacım kar etmek vs değil, dolar artışına karşı korunmak.Dolarla birebir bağı olması en önemli konu.
    Üstatlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Tşkler.

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hedef'in NNF kodlu tefaşa açık bir hisse senedi fonu görünüyor serbest olmayan, ancak tefaşta bilgisi bulunmuyor nedense. Serbest hisse fonları muazzam başarılı hedefin . Neden çıkmıyor acaba sayfada bilgisi olan var mı ? 17 temmuzda onaylanmış, daha ihraç olmadı mı acaba ?
    Ağustos 15 civarı açılacakmış, telefonla sordum, merakla ve heyecanla bekliyorum.

Bu arada bugün yılbaşından beri bir günde en büyük zararı yazdım

Altın fonu bugün emir versek satış için yarın ki fiyat ile bozuyor demi yanlış bilmiyorum umarım?

Sayfa 36/1002 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •