Sayfa 369/1002 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Fonların dağılımı ile mi oynayacaklar? Nasıl olacakmış o iş?

Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: Devletin desteği ve teşvikiyle fon tutarı 154 milyar liraya ulaşan bireysel emeklilik sisteminde yapılacak atılımlarla reel sektöre uzun vadeli ve düşük vadeli kaynak sağlanabilecektir.

https://t24.com.tr/amp/haber/cumhurb...mpression=true

2.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    geçen haftalarda yeni çıkan alıma açılan fon oldu mu ? hedefin nano fonu hariç ...
    Azimut Ppz var

3.  Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku
    SUA'nın hisse tarafı güzel. Qinvest tarafında BLCYT hafif artıda ama GLDTR eksi olduğu için EIB ve EIC getirileri biraz törpülenecek gibi.
    EIB yine ppf ayarında % +0,04

4. Mac ve mps çok iyi. ( 1er puandan fazla relatifleri var neredeyse) Umarım yarın tkf ve nnf'den de iyi haber gelir.
    Değişkenlerimde eib de tatmin edici ama, sua'nın da artık ppflerin bir tık üstündeki performansına dönmesi gerek.

5.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Mac ve mps çok iyi. ( 1er puandan fazla relatifleri var neredeyse) Umarım yarın tkf ve nnf'den de iyi haber gelir.
    Değişkenlerimde eib de tatmin edici ama, sua'nın da artık ppflerin bir tık üstündeki performansına dönmesi gerek.
    Ben bugün için SUA'dan umutluyum, EIB'den fazla getireceğini düşünüyorum. Dediğim gibi EIB'nin getirisini GLDTR törpüledi.

6.  Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku
    Ben bugün için SUA'dan umutluyum, EIB'den fazla getireceğini düşünüyorum. Dediğim gibi EIB'nin getirisini GLDTR törpüledi.
    TEFAŞ'ta son 1 yıl getirisinde ''değişken şemsiye fonu'' getirisi ile karşılaştırıyorum. 1 yıllık veride ortalama değişken şemsiye fon getirisinin altına düşerse elden çıkarıp başka bir değişken ile değiştireceğim. Ortalamanın altında kalan bir fonu taşımanın anlamı yok. Ama buralardan itiabren tekrar hareketlenmesini umuyorum artık daha faizli enstrümanların portföyüne girmesiyle.

18.10 % ( değişken ortalama ) - 20.36 % ( sua getiri ) 1 yıllıkta şu anda durum.

Hala bir miktar üzerinde.

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    TEFAŞ'ta son 1 yıl getirisinde ''değişken şemsiye fonu'' getirisi ile karşılaştırıyorum. 1 yıllık veride ortalama değişken şemsiye fon altına düşerse elden çıkarıp başka bir değişken ile değiştireceğim. Ortalamanın altında kalan bir fonu taşımanın anlamı yok. Ama buralardan itiabren tekrar hareketlenmesini umuyorum artık daha faizli enstrümanların portföyüne girmesiyle.

18.10 % ( değişken ortalama ) - 20.36 % ( sua getiri ) şu anda durum.

Hala bir tık üzerinde.
    Aldığım EIB'lerin mevduat karşılıkları %14,65-19,5 arasında, SUA'ların ise 12,78-15,71 arasında. EIB toplamaya daha önce başlamıştım. Bir dönem EIB yerinde sayarken SUA iyi getiriyordu. Şimdi tersi oldu Kombinasyondan şimdilik memnunum.

8.  Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku
    Aldığım EIB'lerin mevduat karşılıkları %14,65-19,5 arasında, SUA'ların ise 12,78-15,71 arasında. EIB toplamaya daha önce başlamıştım.
    suc da vardı sizde galiba, onda durum ne ?

Sayfa 369/1002 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •