Sayfa 396/1002 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Olay şu
    Biz bunların faizlerinden çok 2.el piyasa değerini kullanıyoruz.
    O yüzden bizimkilerin faizi yüksek bile olsa, ikide bir daha yüksek faizlisi geldiğinden eldekinin değeri düşüyor.

Çok ilginç ama son günlerde ABD'de de öyle oldu, TDG o yüzden törpülendi.Kur artmasa TDG eksi yazacaktı belkide.

Hatta ben bundan sonra TDG'den şüphe etmeye başladım, çünkü ABD diyorki enflasyona izin vereceğim, o zaman faizlerde artacak bu böyle giderse TDG için hiçte iyi olmaz.
    bu düşündüğünüzü fon yöneticileri de düşünüyordur..ya da hesaplıyordur...mutlaka...buna göre yeni pozisyon açacaklar ya da değiştireceklerdir...illa usd tahvilli içermesi şart değil sonuçta..

işin kötü tarafı mevcut durumda alternatifinin bulunmaması...ya da ben bulamadım..

benim incelemelerimde (5 yıllık) TDG nin usd/try ye paralel ya da üzeri getirisi olmuş ...(stopaj çıktıktan sonra)

Herkese iyi akşamlar.. webster buralardami beni ariyormus

3.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Webster bildiğim kadarıyla borsa genelin altında, webster bakışı alt başlığında yazıyor artık.

4.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Dr bey merhaba
    webster kaç gündür sizi arıyordu
    Şuraya gelin kendisi oradadır.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...85#post4748085

5.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    bu düşündüğünüzü fon yöneticileri de düşünüyordur..ya da hesaplıyordur...mutlaka...buna göre yeni pozisyon açacaklar ya da değiştireceklerdir...illa usd tahvilli içermesi şart değil sonuçta..

işin kötü tarafı mevcut durumda alternatifinin bulunmaması...ya da ben bulamadım..

benim incelemelerimde (5 yıllık) TDG nin usd/try ye paralel ya da üzeri getirisi olmuş ...(stopaj çıktıktan sonra)
    Umarım düşünürler, ama bu fonlar çokta aktif yönetilen fonlara benzemiyorlar

Alternatif olaraka ise
    TLE var
    Gana, Senegal vs istiyorsanız ARE var.Adrenalin garantili.

6.  Alıntı Originally Posted by Toroslar33 Yazıyı Oku
    Sayın Black Mirror Mps Eylül ayı portföy dağılım raporu yayınlanmıştır. Saygılar.
    Son paylastigim degerlerde tum yerli hisse yogun fonlar , son dagilim raporlarina gore guncel durumdalar. Fakat mps de ciddi bir sapma soz konusu. Portfoyu degistirmisler.

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    bu bist kyd 1 aylık gösterge mevduat endeksi tl verisine nereden ulaşabilirim acaba? bist100 sitesinde başka sitelerde , bin tane yerde ne olduğu, ne işe yaradığı, nasıl hesaplandığı gösterilip durmuş, günlük verilerini nereden bulabilirim ? Bilgisi olan var mı ?
    Buna bir yanıt alamadım ama belki gözden kaçmıştır, var mı bu konuda yardımcı olabilecek biri acaba ? , şimdiden teşekkürler.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Buna bir yanıt alamadım ama belki gözden kaçmıştır, var mı bu konuda yardımcı olabilecek biri acaba ? , şimdiden teşekkürler.
    Şu olabilirmi.En sağdaki sütun.
    Aylık olarak yayınlanmış.
    https://www.garantibbvaemeklilik.com...chmark_GHG.pdf

Sayfa 396/1002 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •