Sayfa 470/1002 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. TKF nazar degmesin.
    Bistin krali Ford.
    Fonun krali da TKF.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Ben biliyordum da unuttum rüştü asyalinin fonunun adini . Hatırlayabilir misiniz
    Rüştü Asyalı'nın bir tane değişken fonu var zaten. Tefastan portföy şirketi olarak Rüştüninkini seçin , şemsiye fon türü olarak da değişkeni seçin ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    Rüştü Asyalı'nın bir tane değişken fonu var zaten. Tefastan portföy şirketi olarak Rüştüninkini seçin , şemsiye fon türü olarak da değişkeni seçin ...
    Rüştü Asyalı “Keloğlan” değil miydi yav ?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,865
     Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    3 senedir kötüye giden bir Eregli vardi.Yavas yavaş toparlanmaya basladi. 3.Ceyrekte daha iyiye giden bir bilanco görursem, cikaracagim sonuc kuresel bir buyume beklentisidir.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam 3. çeyrekte baz etkisiyle çok büyük ihtimal bilançosu iyi olacak. Ama bilançonun kralını 2018'de getirmişti ve bence 2018 bilançosunun üzerine yerleştiğinde işler iyiye gidiyor diyebileceğim şahsen. Zaten 2018'de 12.44 TL fiyatı görmüştü yanlış hatırlamıyorsam...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Merhabalar, forumda aradım ama doğrudan bir cevaba ulaşamadım, bir arkadaşım için, hisse fonlardan faizsiz olanlara örnek olanları öğrenebilir miyim? İçeriklerinde farklı bileşenler olduğundan tefaştan çıkartamadık. Sanırım mps faizsiz?

6. Adında katılım olan fonlar o tür fonlardır.
    mps, rbh, zpe vs

7.  Alıntı Originally Posted by coltrane Yazıyı Oku
    Merhabalar, forumda aradım ama doğrudan bir cevaba ulaşamadım, bir arkadaşım için, hisse fonlardan faizsiz olanlara örnek olanları öğrenebilir miyim? İçeriklerinde farklı bileşenler olduğundan tefaştan çıkartamadık. Sanırım mps faizsiz?
    Katılım hisse fonlar; MPS, ZPE, RBH ve KPC ' dir.

Tefas fon karşılaştırma sayfasından, Şemsiye fon türü : Hisse senedi, fon unvan tipi:katılım seçerseniz görebilirsiniz. Kpc kategoride şuan çıkmıyor onu da arama kısmından bulabilirsiniz.

8. bist banka hisse fonu mu(TAU) yoksa garanti+akbank al yat mı?

hangisinin getiri/risk vs vs vs...almak daha mantıklı? siz hangisini seçerdiniz? neden?

(not:TAU içinde %55 akbank+garnti var...)

Sayfa 470/1002 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •