Sayfa 492/1002 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Değişken sepeti EIB + SUA yerine EIB + IDY haline dönüştürdüm.
    TE3 vereyim abime ? düşünmez misiniz ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    iyi yönetilen hisse yoğun fonlar konjünktür uygun olduğu sürece en çok getiren fonlar olurlar. Kendi adıma bende hedge amaçlı tuttuğum düşük getirili, düşük riskli fonlar dışında hisse yoğun fon topluyorum.
    Kendini henüz ispatlayamamış olsa da nnf de iyi yönetiliyor gibi.
    gıdım gıdım alınınca , bileşik getirisi yıllık olarak iyi olabiliyor... mesela 3 ay topladın diyelim % 20 kar gördün satarsın kompile mesela yani.... gene başla gıdılamaya gibi .... bazen de üst üste sert değer kayıpları oldu mu , dal biraz fazlacana , gıdımlama saldırrr kntrollü bi şekilde , gibi gibi .... gibi gibi deyince barış manço'nun şarkısı aklıma geldi ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

3.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    TE3 vereyim abime ? düşünmez misiniz ...
    Teb'den Boran Bey'le görüşmüştüm almadan önce, o da onu önerdi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    gıdım gıdım alınınca , bileşik getirisi yıllık olarak iyi olabiliyor... mesela 3 ay topladın diyelim % 20 kar gördün satarsın kompile mesela yani.... gene başla gıdılamaya gibi .... bazen de üst üste sert değer kayıpları oldu mu , dal biraz fazlacana , gıdımlama saldırrr kntrollü bi şekilde , gibi gibi .... gibi gibi deyince barış manço'nun şarkısı aklıma geldi ...
    satmaktan ziyade toplama aşamasında benzer davranıyorum, sert düşüşlerde alım miktarımda fazla oluyor. Bakalım bileşik getirimiz ne olacak. Fon portöyümde hisse yoğun fonlar sayesinde %40 üzeri yıllık getiri elde edebilirsem büyük başarıdır.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Teb'den Boran Bey'le görüşmüştüm almadan önce, o da onu önerdi.
    ben sadece tefas ve tebin sitesinden incelemiş idimdiydi&dir ... size neler söylendi fonla ilgili ? diğer fonları hakkında da konuşulduysa onları da ...

6.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    ben sadece tefas ve tebin sitesinden incelemiş idimdiydi&dir ... size neler söylendi fonla ilgili ? diğer fonları hakkında da konuşulduysa onları da ...
    Bu fon yılbaşından itibaren %8,21 getiri sağlamış. Performans bence kötü değil; çok kötü.

7. Fiziki gümüş alacaksanız en hesaplı site burası. Direk IAR kendi satıyor. Haftaiçi saat 09:00 - 18:00 arasında fiyatlar normal, diğer zamanlarda marj yüksek.

https://www.gramaltin.com/1000-gr-iar-kulce-gumus1

Blytc -3 ons -1.70 .

Sayfa 492/1002 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •