Sayfa 53/1002 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 417 - 424 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. 10:00

xu100 - %0,45
    xu30 - %0,52
     Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    anlık verimin süresi bitmiş, piyasa nasıl açtı, biri söyleyebilir mi ? Eksi , artı ?

2. çok tşkler.

3. Ağustos ayının 15'i gibi hedef portföy'ün NNF kodlu bir hisse yogun fonu işleme açılacakmış tefaş'ta. Herkesin izlemesini önemle öneririm. Bu kurumun serbest hisse fonları muazzam başarılı idi ve tefaşa açık fonu yoktu, bakalım nasıl olacak ?

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Aracı kurumunuzun vereceği 3 aylık muhtasar içine denk gelenlerde olur.
    İlelebet iade yok.
    Kuyuya taşı atıyorum,
    Al sat yapip stopaj odeyerek, bilesik etki imkanindan mahrum kalıyorduk, yani stopaji ödedikten sonra ayni sayida fon alamıyor vE stopaj kadarki fon getirisinden mahrum kaliyorduk,
    Sizin soylediginize gore fonu devamli tutar, 3 aylik muhtasar dönemini gecirirsek, olur da zararina satis yapmak zorunda kalırsak stopaj iadesinden mahrum kaliyoruz,
    Hangisi daha kötü

5.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Ağustos ayının 15'i gibi hedef portföy'ün NNF kodlu bir hisse yogun fonu işleme açılacakmış tefaş'ta. Herkesin izlemesini önemle öneririm. Bu kurumun serbest hisse fonları muazzam başarılı idi ve tefaşa açık fonu yoktu, bakalım nasıl olacak ?
    Biz niteliksiz yatırımcıya kayıtsız kalmamaları güzel. Serbest fonlar gibi mi yoksa biraz daha muhafazakar mı davranacaklar acaba?
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

6.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Biz niteliksiz yatırımcıya kayıtsız kalmamaları güzel. Serbest fonlar gibi mi yoksa biraz daha muhafazakar mı davranacaklar acaba?
    Yani serbest fonlardan aldıkları yönetim ücretleri çok fazla oluyor, ve orada mevzuat daha rahat.

Ancak
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=HPF -- YILLIK %348
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=HDH --- YILLIK %670

gibi performansları var.

Tabii ki bunların ucundan geçemeyecektir, çünkü dediğim gibi hisse yoğun fonlarda en az %80 hisse taşıma gibi bazı yükümlülükler var. Piyasanın döndüğünü gördüğünde hisseleri boşaltamıyorlar.

Ama tkf, mac, mps, gmr vs. gibi başarılı bir fon daha geliyor olabilir belki de. En azından umarım. Telefonda sorduğumda bu serbest fonları yöneten ekiple aynı ekibin yöneteceğini söylediler.

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Ağustos ayının 15'i gibi hedef portföy'ün NNF kodlu bir hisse yogun fonu işleme açılacakmış tefaş'ta. Herkesin izlemesini önemle öneririm. Bu kurumun serbest hisse fonları muazzam başarılı idi ve tefaşa açık fonu yoktu, bakalım nasıl olacak ?
    Hocam bu konuyu yakindan takip ediyorum.
    Serbest fonlari muazzam getirilere sahip.
    Bugun arayacaktim yönetim şirketini tarih soracaktim.
    Tesekkurler.
    Saygilar.

8. Valör tarihi 3 gün olup bugün satış verdiğim fonun işlem tarihi 11.08.2020 gözüküyor, satış verdiğim fon.bu tarihler arasında işlem tarihi gelene kadar işlem görecek mi ? Yoksa bugünkü satış verdiğim rakamdan işlem görüp mü satış gerçekleşiyor ?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 53/1002 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •