Sayfa 548/1002 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
    Şu anda borsamızda 30'dan fazla hisse tavan veya tavana 1-2 kademe yakından işlem görüyor...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Haydo dayının brsan hissesi kilitli tavan şu anda, bakalım gün sonu performans nasıl olacak

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Şu anda borsamızda 30'dan fazla hisse tavan veya tavana 1-2 kademe yakından işlem görüyor...
    düşük sermayeli spekülatif hisseler onlar. bi çoğu mps nin portföyde olabilir
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Haydo dayının brsan hissesi kilitli tavan şu anda, bakalım gün sonu performans nasıl olacak
    Pnsut de tavan sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Herkese bol kazançlar diliyorum öncelikle. Bu tefaş fonlarıyla yeni ilgilenmeye başladım. Sadece Petrol fiyatına (brent, ukoil), sadece altının ons fiyatına ( xauusd) bağlı fon var mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Pnsut de tavan sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Doğrudur o da tavan, + 0,94 görünüyor fonun performansı Şu anda

7.  Alıntı Originally Posted by ikilem Yazıyı Oku
    Herkese bol kazançlar diliyorum öncelikle. Bu tefaş fonlarıyla yeni ilgilenmeye başladım. Sadece Petrol fiyatına (brent, ukoil), sadece altının ons fiyatına ( xauusd) bağlı fon var mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    Birebir brent eşdeğeri değil ama tefaşta tek petrol bazlı fon AES. ( petrol türev ve etfleri taşıyor) Üç aşağı beş yukarı petrol getirileri ile koreledir. Altın tarafında genelde gram altın ( yani ons +usdtry gibi ) ile eşdeğer/çok yakın giden altın fonları var. Kıymetli madenler fonları diye filtrelerseniz tefaşta görebilirsiniz. Direk xauusd için ise viopta kontrat var tam olarak yansıtan onu düşünebilirsiniz belki. Hem gerekli teminatları cazip, hem de kaldıraçı var.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8. Pis satışlar geliyor borsaya, bazı kağıtlar devre kesti

Sayfa 548/1002 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •