Sayfa 594/1002 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

2. Bu https://www.akportfoy.com.tr/tr/fund/APK43 Akbank APK fonu ne zaman işlem görmeye başlıyor?

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu arada doları takip ettim bir süre
    Bizim MB müdahalesi falan yok artık.
    Bu seviyeler kabul ediliyor MB tarafından
    Doların son bir haftalık iniş ve çıkışları artık sadece DXY'ye paralel oluyor.

Yani doları düşürelim cabası yok artık.

3.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Acikcasi ben pek anlamam bu islerden az biraz excel bilgim var onu kullaniyorum. Bu sayede tablonun devamliligini sagliyorum. Tablonun telif haklari admustafa ustadimizdadir. Admustafa ustad foruma pek ugramiyor , belirli bir suredir elini ayagini cekti saniyorum bu islerden. Aslinda tesekkurun buyugunu admustafa ve yuji ustad hakediyor. Bir sorun oldugu zaman onlara danisiyorum, yardim istiyorum. Bugunde yine sise birlesmelerinde yuji ustad yardim etti sagolsun.

Eskilerden Kartal ustad ve Maydonozcu Kamil ustad vardi onlarinda excel ve piyasa bilgileri oldukca iyiydi. Tabloya katkilari olmustur diye tahmin ediyorum. Dogrusunu fonlarin efendisi admustafa ustad bilir. Bu vesileyle onlarada tesekkur ederim.

2019 kasim ayindan once bilgisayar oyunlari ile vakit oldururdum. Ciddi zaman kaybiydi. Bu topic`i kesfetmem cok faydali oldu. Hem birikimlerimi korumayi ogreniyorum hemde vaktimi faydali icerikler okuyarak / finansal okuryazarlik edinerek degerlendiriyorum. Forumdan sizler sayesinde cok sey ogreniyorum , tum forumdaslara tesekkur ederim. Bol kazanclar , saygilar.
    Eskiden dosyayı indirebiliyorduk şimdi kapatmışsınız. Tekrar açamaz mısınız?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

4. OPH’da iki aydir zarardaydim. Bu aralar pozitife dondu. Sanirsam icinde yuksek oranda banka tutuyor.

Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    OPH fonu daha aktif mi yönetilmeye başlandı? Bu ay bir atak gösteriyor.

5.  Alıntı Originally Posted by breux Yazıyı Oku
    OPH�da iki aydir zarardaydim. Bu aralar pozitife dondu. Sanirsam icinde yuksek oranda banka tutuyor.
    Bendede oyleydi bu hafta 50 tl kar ile sattım,

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bu https://www.akportfoy.com.tr/tr/fund/APK43 Akbank APK fonu ne zaman işlem görmeye başlıyor?
    17 Eylül-28 Eylül arası satıştaydı
    Satışı bitti.

29 Eylül'den itibaren işleme başladı.

7. TEFAS sayfası var mı?

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    17 Eylül-28 Eylül arası satıştaydı
    Satışı bitti.

29 Eylül'den itibaren işleme başladı.

8.  Alıntı Originally Posted by vagus Yazıyı Oku
    Bendede oyleydi bu hafta 50 tl kar ile sattım,

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam ben kendimce cinlik yaptım. Parayı mevduata bağlasaydım ne kadar kazanırdım diyerek hesap yaptım. 2 aylık mevduatimla beraber çıkış yapmak istedim. Ziraat bankasının azizliğine ugradyip biraz daha fazla kar ile sattım

Sayfa 594/1002 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •