Sayfa 596/1002 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Sn yuji, fiyatı güncelleme tuşuna bastığımızda güncel değil de alış fiyatını güncelliyordu, onunla ilgili bi güncelleme yapmış mıydınız? Makroda bi kolon sabiti vermişsiniz, onu bir artırarak düzelttim, bahsedilen sorun da belki bununla ilgilidir.

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Excel'in hangi versiyonunu kullanıyorsunuz
    Üstad bu tablo Google e tablolarda çalışıyor mu ? Bende MacBook var da çalıştıramıyorum Numbers da. Teşekkürler şimdiden.

3. Bir de bununla deneyebilir misiniz: https://we.tl/t-ETNiiqEcYq

Alıntı Originally Posted by Safsata06 Yazıyı Oku
    Üstad E kolonunda Alış Fiyatı bölümü var ve formül yok. Sanırım D "Gün" kolonunu kastettiniz. İlgili kolonun ilk satırındaki formül şu şekilde; =_xlfn.DAYS(BUGÜN();C2)
    Evet makroda orası hatalı kalmış son yaptığım stopaj eklemesinden sonra
    Düzeltilmiş hali: https://we.tl/t-ETNiiqEcYq

Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Sn yuji, fiyatı güncelleme tuşuna bastığımızda güncel değil de alış fiyatını güncelliyordu, onunla ilgili bi güncelleme yapmış mıydınız? Makroda bi kolon sabiti vermişsiniz, onu bir artırarak düzelttim, bahsedilen sorun da belki bununla ilgilidir.

4.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Üstad bu tablo Google e tablolarda çalışıyor mu ? Bende MacBook var da çalıştıramıyorum Numbers da. Teşekkürler şimdiden.
    Yok hocam çalışmaz
    İstek olursa Google sheets/tablolar için de yapabilirim

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Yok hocam çalışmaz
    İstek olursa Google sheets/tablolar için de yapabilirim
    kendi adıma çok memnun olurum. Çok teşekkür ederim. Hatta benim gibi bu tür tablo yapabilme özürlüler için izlenecek fon sayısı yani satırı fazla olursa sevinirim. Veya satır eklememin kolay yolunu öğretirseniz o da kabulümdür.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu arada doları takip ettim bir süre
    Bizim MB müdahalesi falan yok artık.
    Bu seviyeler kabul ediliyor MB tarafından
    Doların son bir haftalık iniş ve çıkışları artık sadece DXY'ye paralel oluyor.

Yani doları düşürelim cabası yok artık.
    Tdg den beklentiniz nedir? Vadesiz ne kadar elden çıkarmak için ?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by delpiero7474 Yazıyı Oku
    Tdg den beklentiniz nedir? Vadesiz ne kadar elden çıkarmak için ?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dövizde yukarı yönlü sert hareketler olmazsa buralar kabullenildi gibime geliyor.
    Faizler hiç cazip değil, kimse dövizini bozupta TL'ye dönmüyor.
    Aksine her geri çekiliş alım fırsatı gibi görülüyor.
    Ekim MB ppk'da artırım gelmezse ne olur bilemiyorum.
    Ben belkide elden çıkarmamak üzere almış gibiyim.Düşüşlerde de takviye yapabilirim.

Tabi tüm bunlar bugünkü şartlarda geçerli.
    Yarın ne göreceğiz bilinmez.

8.  Alıntı Originally Posted by breux Yazıyı Oku
    OPH�da iki aydir zarardaydim. Bu aralar pozitife dondu. Sanirsam icinde yuksek oranda banka tutuyor.
    Sadece oph değil bütün hisse fonları iki aydır zarardaydı hatta oph diğer fonlardan daha iyi topladı diyebiliriz.Bazen kar ve zarar giriş zamanıyla ilgili oluyor siz iki ayda zararınızı zor çıkarmışken benim için üç aylık performansı %15 e yakın ve forumda övülen bir çok fondan daha iyi getirisi var.Forumda çoğunluk mac fonunu beğenirken benim açından performansı çok düşük.Ditaş celha cusan üçlüsünün performansına göre mac fonu kar yada zarar yazıyor.Türev kısmını profesyonel yönetemeyen fonlar pozitif olarak ayrışamıyor.Tcd bu yüzden bu forumda en iyi yönetilen fonlara örnektir.Son aylarda nnf tkf oph opi hisse fonlarının getirileri diğer fonların üzerindedir.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 596/1002 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •