Sayfa 611/1002 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    ben de iş bankasından ak pörtföy petröl fönünü ( aheste ) alamıyorum , işleme kapalı diyore uzun zamandır... iyi de başka yerden alabiliyorum , sende neden işleme kapalı iş bankası sen tefasa bağlı değil misin fön işinde , nasıl kapalı tütarsın ? alım yapacağım zaman sağlama bağlamak için artık kertiği üçe bölüp üç ayrı kurumdan aheste için alım emri gönderiyorum...
    Ben 1 ay kadar önce işcepten aldım ve sattım...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    NNF az bir miktar daha ilave edildi. Sanırım bugün 200 milyon limit dolmuş olacak ve bir süre fon alıma kapalı olacak. Kısa sürede sergilemis olduğu performans takdire şayan..
    üstadım dün sorduğumda henüz böyle bir karar yok deniyordu. 200'ü geçince kapatılacağı kesin mi?

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    O alım yapılarak alınırsa sınıra tabi.

Fonun elindeki hisse değer kazanıp sınırı geçerse illa elinden çıkartacaksın gibi bir zorunluluk yok
    Ben de bunu merak ediyordum.
    Önümüzdeki yıllarda çok iyi performans göstereceğini düşündüğünüz 2-3 hisseden fonun yüzde %10'u kadar alım yaptınız. Hisseler yükselmeye başlayınca otomatikman yüzde 10 sınırını geçecek ama hisseler henüz beklediğiniz primi yapmadı ve siz kuraldan dolayı hisselerinizi satacaksınız. Bu biraz saçma gelmişti
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp şahsi görüşümdür.

4.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Ben 1 ay kadar önce işcepten aldım ve sattım...
    şu an kapalı bi dener misiniz almayı... aldıktan sonra hemen iptal edebilirsiniz ...

seçtiğiniz kıymet işleme kapalıdır , lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diyor....
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım dün sorduğumda henüz böyle bir karar yok deniyordu. 200'ü geçince kapatılacağı kesin mi?
    Sevgili hayrani üstadım, Yaşar bey Twitter hesabından bu şekilde olacağını söyledi. Daha fazla bilgi sahibi değilim maalesef.

6.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Sevgili hayrani üstadım, Yaşar bey Twitter hesabından bu şekilde olacağını söyledi. Daha fazla bilgi sahibi değilim maalesef.
    az önce telefonla aradım ve bu şekilde olacağını net şekilde söylediler. bir de bu gün alım verdim. talimat durumuna baktığımda hatalı gösteriyor. böyle olması, işlemin gerçekleşmeyeceği anlamına mı gelir acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    şu an kapalı bi dener misiniz almayı... aldıktan sonra hemen iptal edebilirsiniz ...

seçtiğiniz kıymet işleme kapalıdır , lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diyor....
    Şimdi denedim, aynı hatayı aldım. Tanıdıklarım var Bankada, sorup size döneceğim.

Ekleme;

Şimdi arkadaşa ulaştım, Akbank'ın havuz arttırımı yapmadığını söyledi, sanırım belli bir kota var, o yüzden alıma kapatılmış diye düşünüyorum. Ancak başka kurumlardan alınabiliyor ise çalışma mantığını bilmiyorum. Belki kurumsal olarak kota veriliyordur.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku

Hocam boşta 1 krş dahi yok şu anda, ancak cuma öğleden sonra gelecek bir para...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 611/1002 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •