Sayfa 684/1002 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Ekteki habere göre yakında Türk ve Amerika hisse alım satımında komisyon almayacak olan yeni bir aracı kurum ve aplikasyonu açılacakmış, bana ilginç geldi, burada haberi görmemişken yabancı bir sitede rastlamak:

https://finance.yahoo.com/news/turke...030000453.html
    Güzel haber. Anlık veri dağıtımını makul fiyata yapacak kurum gelir da umarım. 2-3 tane veri dağıtıcısı rekabeti ihlal eder şekilde anlaşıp piyasaya aynı fiyatı veriyorlar. Borsaistanbul' dan aldıkları veriyi, aynı fiyata satıyorlar. Asıl büyük sorun orada bence. Biri üşenmeyip uğraşsa rekabet kurumundan ciddi ceza alırlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Bankalar coşmuş mac güzel ayrışacak gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dün de ayrışmıştı bugün de öyle olur gibi.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Dün de ayrışmıştı bugün de öyle olur gibi.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    +1.22 Hep böyle devam.

4.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    ben paylaştıktan sonra fiyat güncellemiştir

* Burada görünen getiriler listeyi paylaştığım andaki SPK fiyatları üzerinden yapılmıştır, sonradan SPK'daki fiyatlar düzeltilmişse burada görünen getirilerden farklı bir durum oluşmuş olabilir.
    Aslında size birşey demek istemedim. Bence sizin belirttiğiniz değer olmalıydı 😁. Çünkü hep nasda q tech endeksine ve dolara korele giderdi. Şimdi fazla düştü

5. AFT içinde ~%35 oranında Nasd. işlem görmeyen hisse senedi var. Hatta %15 Avrupa borsasında işlem görüyor.

Nasd** endeksini yürüten FAANGMAN hisselerine sahip olduğu için paralel görünse de doğrudan endeks fonu değil.

6.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    AFT içinde ~%35 oranında Nasd. işlem görmeyen hisse senedi var. Hatta %15 Avrupa borsasında işlem görüyor.

Nasd** endeksini yürüten FAANGMAN hisselerine sahip olduğu için paralel görünse de doğrudan endeks fonu değil.
    Evet hocam. İçeriğini biliyorum ama ilginç bir şekilde haftalardir korele gibiydo

7.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    AFT içinde ~%35 oranında Nasd. işlem görmeyen hisse senedi var. Hatta %15 Avrupa borsasında işlem görüyor.

Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Evet hocam. İçeriğini biliyorum ama ilginç bir şekilde haftalardir korele gibiydo
    Avrupa borsaları da etkiliyor bu fonu artık.
    Dün nasdag -0,47 iken dolar etkisi 0'dı.
    Ama AFT -1,23 geldi.Çünkü başta DAX olmak üzere avrupa borsaları -2'ye yakın eksiydi.
    Artık AFT için nasdag verileri yetersiz kalacak.

8. gta %+2.23

Sayfa 684/1002 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •