Sayfa 693/1002 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,925
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Tacirler portföy TTL - TACİRLER PORTFÖY KARTOPU SERBEST FON da çok iddalı görünüyor. Nitelikli yatırımcılar için tabiki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İlginç bir şey var, alım her gün olabiliyor ama satım süreci 15 günü bulabiliyor izahnameye göre:

Alım emirleri her iş günü saat 13:00'e kadar verdikleri katılma payı alım talimatları takip eden ilk hesaplamada bulunacak pay fiyatı üzerinden, Satım emirleri her ayın son iş günü saat 13:00'den başlayıp ayın 15'i saat 13:00'a kadar verdikleri satım talimatları ayın 15'inde hesaplanacak pay fiyatı üzerinden yerine getirilir. Her ayın 15'i saat 13:00'den başlayıp ayın son iş günü saat 13:00'a kadar verdikleri satım talimatları ayın son iş günü hesaplamada bulunan pay fiyatı üzerinden yerine getirilir.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    İlginç bir şey var, alım her gün olabiliyor ama satım süreci 15 günü bulabiliyor izahnameye göre:

Alım emirleri her iş günü saat 13:00'e kadar verdikleri katılma payı alım talimatları takip eden ilk hesaplamada bulunacak pay fiyatı üzerinden, Satım emirleri her ayın son iş günü saat 13:00'den başlayıp ayın 15'i saat 13:00'a kadar verdikleri satım talimatları ayın 15'inde hesaplanacak pay fiyatı üzerinden yerine getirilir. Her ayın 15'i saat 13:00'den başlayıp ayın son iş günü saat 13:00'a kadar verdikleri satım talimatları ayın son iş günü hesaplamada bulunan pay fiyatı üzerinden yerine getirilir.
    Hocam serbest fonlarda günlük çıkış olmuyor. 1 hafta olanlar da var. sadece ayda bir satılabilenler de.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Benim bir sorum olacak kıymetli arkadaşlar Hisse senedi yoğun fonlarda malum fonlar hisse senetlerine yoğun olarak yatırım yapmakta peki bu senetler temettü ödemesi yaptığında fon katılım belgesine sahip olan yatırımcılara direk yansıtılıyor mu yoksa yansıtılmıyor mu?

4. GBG fonunun portföy dağılımını göremiyorum. KAP ta bulunmuyor. Bu fon nasıl acaba?

https://www.kap.org.tr/en/fon-bilgil...se-senedi-fonu

Alıntı Originally Posted by sayong Yazıyı Oku
    Benim bir sorum olacak kıymetli arkadaşlar Hisse senedi yoğun fonlarda malum fonlar hisse senetlerine yoğun olarak yatırım yapmakta peki bu senetler temettü ödemesi yaptığında fon katılım belgesine sahip olan yatırımcılara direk yansıtılıyor mu yoksa yansıtılmıyor mu?
    Yansıtılıyor. Fon fiyatına dahil ediliyor

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Yansıtılıyor. Fon fiyatına dahil ediliyor

Teşekkür ederim.

7. Doğrudan hesabınıza temettü ödemesi yapan bir fon da var: GSP.

8.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    GBG fonunun portföy dağılımını göremiyorum. KAP ta bulunmuyor. Bu fon nasıl acaba?

https://www.kap.org.tr/en/fon-bilgil...se-senedi-fonu
    Son ayınkini boş yollamışlar
    Ekini unuttular galiba
    Ama raporun kapağı çok şık😄

Geçmiş aylarınkilerin içeriği dolu

Sayfa 693/1002 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz