Sayfa 696/1002 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Riski en yüksek enstrümanları seç. Ya herro Ya merro. Ya çok kazanırsın ya çok kaybedersin. Kazanırsan kısa sürede zengin olursun, kaybedersen de paranın çoğu gider fakat üzülmezsin hayat tecrübesi olur.

Alıntı Originally Posted by mustafaneta Yazıyı Oku
    Beyler yeniyim 30bin bütçeye ayda yüzde 5 almak mümkünmü parayı fonlara dagitmalimiykm hangi fonları almalıyım lütfen yardımcı olun

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bu ülkede, finansal enstrümanlarda regüle edilen , şunu da şöyle düzenleyelim denilen hiç bir şey ama hiç bir şey yatırımcının lehine olmamıştır. Sadece ve sadece hiç bir şeye dokunmasınlar diye dua ederim hep. Çünkü her dokunuş öncekinden daha kötü hale getirir. İstisnasına ben hiç denk gelmedim. Düzenleme denince içim ürperir korku filmi izler gibi. Bir getirirse beş götürür. Hiç ama hiç şaşmaz. Bes sisteminde söylenen gibi o kadar düzeltilmeye muhtaç alan var ki, o kadar haklı ki bu serzenişler. Ama düzenleyici bir kamu kuruluşu girip de bir şeyleri değiştirirse, bundan daha kötü olacak şekilde düzeltir, eskisi mumla aranır hale gelir, adım gibi eminim.
    Onu öyle bir düzenler ki, oradan normal yatırım fonuna bağlar, normal yatırım fonu almak için bes şartı getirir, bes fonu çıkarana bilmemne şartı getirir. Hop bir bakarsın elindekiler de geri gitmiş.
    Çok haklısınız.

Twitterdan ya da orada burada herhangi bir konuya devlet beba el atsın dendiğinde tüylerim diken diken olur.

Bu beba bizim bildiğimiz bebalardan değil.

İçip içip evde çoluğa çocuğa el kaldıran bebalardan malesef.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. hisse fonlarımın ortalaması rekor derecede altında kaldı endeksin cuma gününe göre
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    hisse fonlarımın ortalaması rekor derecede altında kaldı endeksin cuma gününe göre
    TKF ciddi hayal kırıklığı yaptı geçen hafta. Bende endeksin altında kaldım toplamda.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. Tkf eksi, vay emenike

6. ıpb de -0.75 % yapmış.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Tkf eksi, vay emenike
    Tkf eksi mi yazdi ? % kac ?

8.  Alıntı Originally Posted by Cancan88 Yazıyı Oku
    Tkf eksi mi yazdi ? % kac ?
    çok degil -0,08 ama en azindan 0,5 arti beklerdim

Sayfa 696/1002 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız