Sayfa 741/1002 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Dolar(eurobond) bazli fonlar portfoyde her zaman bulunmali.
    Dolardan cikmak icin dunden farkli bir durum yok.
    Cok buyuk temel problemlerimiz var.
    Umarim duzelir.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Yine de enseyi karartmayın arkadaşlar. Bir anda 1250 olmasını kimse beklemiyordu sanırım, bu süreç sancılı. Bugün MB faiz artırmaz, piyasa düzeltme yapar, alım fırsatı olur. Aradan bir süre geçer, bu kez yine umut verirler, terse döner. Ben geçen ay itibariyle üst yönetimin, artık hangi kademeye kadar götürürseniz götürün, kararlarını verdiklerini ve pes ettiklerini düşünüyorum. Tabi bir anda piyasanın her istediğini vermeyeceklerdir. Ama uzun dönemde işlerin yoluna gireceğini düşünüyorum, yavaştan da banka endeks fonu, ki sanırım 2-3 tane var, birini seçip toplamaya başlayacağım.

Neden bu kadar iyimsersiniz derseniz, bir şekilde bu pandemiyi atlattıktan sonra, aynen 2008 krizi sonrası 3-4 yıllık dönemde olduğu gibi doların anasının güvenli koynundan biraz daha riskli ülkerelere doğru akacağını ve yeniden bir sahte bahar havası yaşanacağını düşünüyorum.
    ben 1250 yi bekliyordum. açıkçası bu faiz kararı ters köşe yaptı. zaten artsaydı bankacılık hisselerin desteği ile 1250 bu hafta bile görebilirdik. ha yine bir şekilde göreceğiz o ayrı ama süre uzadı...

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Aslında girişken olsalar keşke. Azimut da ne niyetle girdi. Şimdi azimuta sorduğunda amiral gemimiz diyorlar gbc'ye. Buna en uygun 'ünlü-co' aslında. Yabancı finansallarla en ilişkili kurum, brokerageları ile vs. Yabancı etflerin alınabileceği, global borsalara erişimin de en aktif olduğu nadir kurumlardan.
    üstat "değişken" fonlarını yeterince "girişken" görüyorlar demek....

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    üstat "değişken" fonlarını yeterince "girişken" görüyorlar demek....
    Belki de.

Ama günden güne yol alıyor fon piyasası. Ben çok umutluyum. Rekabet ateşliyor. Regülasyon, düzenleme, müdahale olmadığı her gün daha iyiye gidiyor. Devlet şunu da düzelteyim dediği anda 5 yıl geriye döneriz. Kimse dokunmadıkça sektör kendi içinde gittikçe kıvama ulaşıyor, pişiyor.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. MAC fonu günü -1.39% kapattı (BIST -1.09%)

MAC anlik excele gore -1.69 idi. Portfoy mu degistirdiler acaba?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

6.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    MAC fonu günü -1.39% kapattı (BIST -1.09%)

MAC anlik excele gore -1.69 idi. Portfoy mu degistirdiler acaba?
    Xbank atağa kalktı nihayet dedik, bir gün geçmedi sagolsun merkez tokatlayiverdi

7. Bu serbest fonlar yıllık %1300'leri %500'leri nasıl portföylerle yapıyorlar çok ilginç hakikaten. Adı üstünde serbest olunca muazzam fonlar oluyor.
    1 milyon alt limit kuralını anlayabiliyorum bir yere kadar ama tefaşa açsalar keşke en azından. Bir ara serbestler de açılacak dendi, öyle kaldı o iş.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8. Tca %+0.32
    Zpf % -0.25
    Zpe % +0.10
    Mps % +0.40 / 2,227103

Sayfa 741/1002 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz