Sayfa 743/1002 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. #nnf bugun ne yapacak bakalım?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    muazzam bir açık var teknoloji ve yabancı hisse fonlarda bence de. Ama yerli hisse fonlarda olduğu gibi büyük bankaların fonları ile olmaz bence de katılıyorum. Onlar 20 yıllık şube müdürünü ödüllendirmek için fona yönetici yapıyorlar. Onlarda kariyer basamağı gibi genelde.

Küçük portföy şirketleri girer umarım. Hevesle bekliyorum. Ne zaman profesyonel fon tarafından biri ile konuşsam söylüyorum.
    kub kare port.değ.(döviz fonu) buna da bakabilirsiniz

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    nitelikli olmak gerekiyor. 1m üstü sadece.
    Nitelikli olmak evet ancak beyan ile geçilebilir bir durum.yani 1m üstü yatırım yapmak yerine 1 m üstü varlığım var gibi. Mesela ypl 45000 lot ve katları şeklinde alınabiliyor Bu da size en az 400 K bir yatırım demektir.

Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Nitelikli olmak evet ancak beyan ile geçilebilir bir durum.yani 1m üstü yatırım yapmak yerine 1 m üstü varlığım var gibi. Mesela ypl 45000 lot ve katları şeklinde alınabiliyor Bu da size en az 400 K bir yatırım demektir.
    Birde edit yapalım bahsettiğimiz fonun TL olanı da döviz olanı da var bildiğim kadarı ile

5.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarı ile 1m üstü menkulum var diye taahhüt veriliyor. Ama sonuçta MKK üstünde üzerine neyin olduğunu devlet biliyor. Taahhüt ile yanıltmak da baya sıkıntılı ciddi para cezaları vardır, beni ürkütür açıkçası. Ben çocukken komşunun meyve ağacına bile dalmazdım ne olur ne olmaz diye, bana göre değil Alengirli işler.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. mevcutta ki excel e KPC fonunu ekleme imkaniniz olabilir mi acaba ? Bugun investing sitesinden portfoyunde ki hisselerin durumuna baktim..

7. Babalar nnf ne getirdi ?

8.  Alıntı Originally Posted by Zweig Yazıyı Oku
    Babalar nnf ne getirdi ?
    00 da mkk sitesinde belli olacak.

Sayfa 743/1002 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz