Sayfa 992/1002 İlkİlk ... 492892942982990991992993994 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,929 - 7,936 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    bu adam tek kelimeyle süper. mutlaka izleyin ve destek olmak için beğenin derim acizane.

https://www.youtube.com/watch?v=5J11wpzlmos
    Teşekkürler hayrani bey. Daha önce gönderdiğiniz videoda hastayken bile video çekmiş ve merkez bankası short pozisyon açıyor demişti. Doların düşeceğini güzel öngörmüştü ama sene sonu demişti o yüzden pozisyon alamadım ama doğru bildi.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by TSlayer Yazıyı Oku
    SUA + %0.124
    EIC - %0.058
    SUC + %0.3476
    IDY - % 4.79
    YSU + %0.4124
    YKT - %1.397

IDY'de bir hata olsa gerek ancak MKK'da gorunen durum bu sekilde.
    Hocam ıdy -4.79 mu gerçekten bir klavye hatası olabilir mi ?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hocam ıdy -4.79 mu gerçekten bir klavye hatası olabilir mi ?
    Gerçekten böyle gelmiş kontrol ettim. defansif değişkendi bu ömründe günlük 0.30'u ne eksi ne artı geçememişti, olaiblri mi böyle bir şey , yoksa düzeltilecek mi acaba. Üç aylık getirisi zaten 4.70. şaka gibi
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. merhabalar.. doların düşüşünde viopta ters işlem açılmasının büyük etkisi olduğunu okudum bir yerde de kafam çok karıştı. viopta satış işlemi henüz gerçekleşmediği için usd/try fiyatlamasında etkisi olur mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Ugur0101 Yazıyı Oku
    Nnf +1.33 getirmiş.
    zahmat buyurmuş. ilk zamanlar endeksi üçe dörde beşe katlarken tam üç haftadır istikrarlı şekilde dendeksin gerisinde kalıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    zahmat buyurmuş. ilk zamanlar endeksi üçe dörde beşe katlarken tam üç haftadır istikrarlı şekilde dendeksin gerisinde kalıyor.
    ne yapacağız bilmiyorum hakikaten dönüyor dolaşıyor, koca memlekette 2 tane hsyf'ye dönüyor yine iş.

7.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Tabloda eksik veya hata bulursaniz lutfen uyariniz. Eger tabloya eklememi istediginiz hisse yogun fon olursa ekleyebilirim.

Ekim ayi portfoy dagilim tablosu;

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Guncel dagilim raporlarina gore tahmini gun sonu;

ACC1,54%
    EID1,66%
    FPH2,05%
    GL12,34%
    GMR1,53%
    MAC1,97%
    MPS2,55%
    TCD2,26%
    TKF1,82%
    TTE1,23%
    YDI2,06%
    TZD 1,64%
    ZPE1,01%
    RBH2,97%
    TLH1,61%
    KPC1,65%

XU1001,54%

XTUMY 2,68%
    Teşekkürler...
    Elinize, emeğinize sağlık.
    Çok değerli, çok zahmetli bir iş yapıyorsunuz.

Tahmin edilmesi pek mümkün olmayan bir durumu; karanlık bir kuyuya fener tutar gibi, ışık tutup az çok tahmin edilebilir hale getirmeye çalışıyorsunuz. Zorlu bu süreci tam olarak anlamakta zorlananlar olabilir. Anlayınca kullandıkları dil değişecektir. Görüyorum ki büyük bir çoğunluk bu zorlu sürecin farkında ve hakkınızı teslim ediyor. Önemli olan da bu bence.

Tekrar teşekkürler...

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    Dostum, bunda az da olsa benim payım var diye düşünüyorum😊. Tam 2 hafta oldu nnf ye gireli 😊

Sayfa 992/1002 İlkİlk ... 492892942982990991992993994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •