Sayfa 762/1002 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. asıl bombayı IPB yapmış gene..
    %1.36 getirmiş...

2. usdtry 8 üstü işlem geçmeye başladı.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. Bu gidişat devam ederse gösterge uzun vadeli tahvillerde (dibs) %20 verim tekrar görülmesi kuvvetle muhtemel görünüyor.

TCMB'ye güvenip ppk öncesi DİBS fonlarina girenler olduysa ne düşünüyordur. Acaba ky halimizle bu kadar ağzımızın tadi kaciyorsa. Profesyoneller ne düşünüyordur acaba.

4.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Bu gidişat devam ederse gösterge uzun vadeli tahvillerde (dibs) %20 verim tekrar görülmesi kuvvetle muhtemel görünüyor.

TCMB'ye güvenip ppk öncesi DİBS fonlarina girenler olduysa ne düşünüyordur. Acaba ky halimizle bu kadar ağzımızın tadi kaciyorsa. Profesyoneller ne düşünüyordur acaba.
    Böyle durumlarda profesyoneller her türlü kendini kurtarır hatta kazanır. Olan hep ky a olur maalesef.

5. Damadin son sunumundan sonra dolarin burada kalmasi imkansizdi zaten.
    Ulkede kullanilan hammadenin cogunun yurtdisindan geldigini ve bunun hane halkina yansidigini danişmanlari bilmiyor mu?

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Fonları yavaş yavaş azaltıyorum, bu gidiş iyi değil. MAC, MPS ve TTE'yi tümüyle sattım. TKF ve NNF bir hafta daha süre vereceğim. Yurtdışı fonlara yönleniyorum, tamamen içgüdüsel.

7.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Üstadım bu yabancı EFT’leri nasıl alıyorsunuz acaba? Ziraat bankası üzerinden almam mümkün olur mu acaba? Daha önce konuşulan bir konuysa özür dilerim
    https://1.bp.blogspot.com/-WArj0m8FW...B1%2Bhesap.JPG

8.  Alıntı Originally Posted by alpermete Yazıyı Oku
    Fonları yavaş yavaş azaltıyorum, bu gidiş iyi değil. MAC, MPS ve TTE'yi tümüyle sattım. TKF ve NNF bir hafta daha süre vereceğim. Yurtdışı fonlara yönleniyorum, tamamen içgüdüsel.
    aynı şeyleri düşünüyorum...

Sayfa 762/1002 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •