Sayfa 56/1002 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 441 - 448 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by ibrahim16 Yazıyı Oku
    Ek 25629

Kontratlarda contango kalmadı denebilir. Petrol yükselmeye devam ederse AES'te yükselir. Ben AES'i brent 35 wti 25 dolarken 0,008848 den satmıştım %20 karla. dolar kuruda 6,56 falandı. AES bugün 0,008850. fonun ne kadar zarar ettiği buradan hesaplanabilir. Bu hastalığın seyri ile alakalı bir konu haline geldi. Bu işin sonunda petrolün 100 dolar olacağını düşünüyorum ama risk çok büyük olduğu için almayı düşünmem. İkinci dalga gelmek üzere. Üstad değilim sadece araştırmayı seviyorum.
    Sağolun guzel bilgiler. Bence AES ile ilgilenen ozellikle USO etf ve CME üzerinde WTI icin vadeli kontratları takip edebilir. Ben maliyetim düşük ve döviz beklentim olduğu için tutmaya devam ediyorum. Bir miktar azalttim ama OPEC+ kesinti politikasını sürdürdüğü sürece tutma taraftarıyım.

Gerçekten en volatil fon olabilir. Yatırım yaparken dikkatli olmak lazim. Ayni sey olmasa da en yakın alternatifi TGE emtia sepetini de inceleyebilir o tarafa yatırım yapmayi düşünenler.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu konu çok konuşuldu biliyorum ama, usd ye en yakın hareket eden bir fon arıyorum. Elbette tavsiyelerinizi yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyeceğim. Sadece bilgi için.
    Usdtry borsa yatırım fonunu biliyorum ama net aktif değeri ile borsadaki fiyatı arasında çok makas var.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bist. -%3.17
    Dolar 7.24 oldu durum iyi degil

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kaya99 Yazıyı Oku
    Bu konu çok konuşuldu biliyorum ama, usd ye en yakın hareket eden bir fon arıyorum. Elbette tavsiyelerinizi yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyeceğim. Sadece bilgi için.
    Usdtry borsa yatırım fonunu biliyorum ama net aktif değeri ile borsadaki fiyatı arasında çok makas var.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu soruyu ben de sordum zamanı da Tdg konusunda görüş birliği var. Tdg fon son on beş gün de %4 getiri yaptı gayet memnunum.İpv fon da aldım ama onda henüz kar göremedim.

5. google tablolar da ons fiyatını çekebilmek için hangi kodu girmem gerekiyor bilgisi olan var mı acaba?
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

6.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Hisse fonlarımda zarar büyüyor, sat tuşuna bassam mı diyorum, yordu bu fonlar beni. Ne dersiniz?
    Arife gunu.hepsini sattim hisse degisken
    3.k.kar vardi 1.5 zarar 1.5 karla vedalastim
    Bist balondu sismisti diyorlardi bu fragman esas film geliyo diyorlardi ve
    Ben inandim duseceine hepsini satip ciktim
    İyikide satmisim

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    TAU: %27 akbank ,%26 garanti, %12 işbankası, %10 ykb
    ADP: %29 AKBANK ,%28 GARANTİ, %15 İŞBANKASI, %11 YKB

az bir miktar almak istiyorum...dolar bazlı diplerde olduğu için...yabancılar satıyor tamam...uzun vade....5 sene....toplayalım yavaş yavaş....acele etmemek lazım...yatırım tavsiyesi değildir...

hangisi olsun?

haftaya alırız artıkın...ortalık toz duman...aceleye gerek yok...

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    HPF kuzey yatırımcı 1 kişi
    HDH doğu yatırımcı 2 kişi

Geriye güney ve batı kalıyor😀

Küçük yatırımcıları alıpta her gün gir çıkla uğraşırlarsa durumları ne olur bilinmez

Toplam 3 kişiyle uğraşmak başka her gün gir çık yapan 500 kişiyle uğraşmak başka
    Bir de portföy büyüdü mü hareket kabiliyeti azalıyor. Bu çok önemli

Sayfa 56/1002 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •