Sayfa 37/1002 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 289 - 296 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Ağustos 15 civarı açılacakmış, telefonla sordum, merakla ve heyecanla bekliyorum.

Bu arada bugün yılbaşından beri bir günde en büyük zararı yazdım
    Hisse fonlar sayesinde sanırım.
    Marttaki düşüşten bile kötü olmasına sasirdim

2.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Hisse fonlar sayesinde sanırım.
    Marttaki düşüşten bile kötü olmasına sasirdim
    Tabi evet. Ama marttan bu yana portföy büyüdü epey. O dönemler artırmakla mesguldüm çok o yüzden bu günkü yüzde bazında değil tabi, lira bazında en büyük.

3.  Alıntı Originally Posted by mertazor Yazıyı Oku
    Herkese selamlar,
    Fon olayında yabancıyım, yeni yeni farkettim, bir sorum olcak sizlere; ithalat yapmaktayım, gümrükte TL olarak ödenecek vergiler için dolara karşı korunmak amacıyla dolar endeksli bir fon arıyorum.
    Ziraat ZPF'yi buldum, doğru mu bulmuşum sizce, amacım kar etmek vs değil, dolar artışına karşı korunmak.Dolarla birebir bağı olması en önemli konu.
    Üstatlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Tşkler.
    Ben bu forumda okuduğum kadarıyla size cevap vereyim. Yoksa bende sizin gibi acemiyim. Dolara en yakin hareket eden fon tdg deniyor. Is bankası eurobond fonu. Ama yabancı ülke eurobondu. Böylelikle türkiye içi dalgalanmalardan etkilenmiyorsunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Altın fonu bugün emir versek satış için yarın ki fiyat ile bozuyor demi yanlış bilmiyorum umarım?
    Evet, valör 1 ise bugün 13 e kadar talimat verirseniz yarın ki fiyattan bozup saat 14:30 dan sonra hesabınıza geçer. Çalıştığınız bankanın fonu ise 14:30 dan önce hesabınıza geçebilir.

Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Evet, valör 1 ise bugün 13 e kadar talimat verirseniz yarın ki fiyattan bozup saat 14:30 dan sonra hesabınıza geçer. Çalıştığınız bankanın fonu ise 14:30 dan önce hesabınıza geçebilir.
    Verdim gitti öyleyse, hisseleri karda vermedik bari altını satalım karda
    Bu memlekette karı görünce satacan kardeş bak hisseler girdi 3 gün önce hepsi kardı😞
    Kolay geldin syn ege35

6. usdtry'de 7 üstü işlemler geçiyor.

7. Gümüş %10 😳

8.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Ben bu forumda okuduğum kadarıyla size cevap vereyim. Yoksa bende sizin gibi acemiyim. Dolara en yakin hareket eden fon tdg deniyor. Is bankası eurobond fonu. Ama yabancı ülke eurobondu. Böylelikle türkiye içi dalgalanmalardan etkilenmiyorsunuz.
    Tşk ederim dostum. Aceminin halinden acemi anlar

Sayfa 37/1002 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •