Sayfa 607/1002 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

HSYF lerde bugün tkf de eksi göreceğiz gibi düşünüyorum. Aes de yarın kara geçiyorum böyle kapanırsa brent.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Ekonomi politikalarında en cok eleştirilen yanlışlardan birinden daha geri dönülmüş gibi. Hazine 2025 vadeli yeni bir Eurobond ihraç ediyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku
    SUA da yerinde sayıyor. TE3 son ay bunlara göre daha iyi ama onun da uzun vadede getirisi iç açıcı değil. usd altın böyle giderse FNO iyi getiriyor.
    1-2 hafta önce ıdy ile değiştirdim sua'yı şimdilik pişman olmadım.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. FNO gümüşleri satmış, ABD 1-3 yıllık tahvil etf eklemiş.

Mac -0,92

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Benim kurumda da fiyat çıkmıyor o yüzden emir girilemiyor
    İki gün önce Ziraatten NNF alayım dedim..Fiyat vs görünmesine rağmen HATALI diye mesaj aldım..Hala hatalı ifadesi var ve işlem iptal yok..ya da ben göremedim...
    Ziraatte bu tür durumlar normal midir?

Alıntı Originally Posted by saruhan Yazıyı Oku
    İki gün önce Ziraatten NNF alayım dedim..Fiyat vs görünmesine rağmen HATALI diye mesaj aldım..Hala hatalı ifadesi var ve işlem iptal yok..ya da ben göremedim...
    Ziraatte bu tür durumlar normal midir?
    İlk açıldığı günden beri garantiden her denediğimde aldım. İşbank dan da sorunsuz aldım

8. neler oluyor bilen var mı? altın çakıldı amerikan borsaları da aynı.. dxy endeksi de ani çıkış yapmış.. bizim viop akşam seansı da ani satış yedi. bişeyler oluyo gibi sanki

Sayfa 607/1002 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •