Sayfa 543/1002 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Sua ve Suc fonların yöneticileri uyanıklık yapıyor, üç aydır milleti canından bezdirdiler. herkes satış yapıp çıktıktan sonra iki günde 0.55-0.60 gibi getiri yaptı. Bu işte burnuma pis kokular geliyor.
    Gerçekten bilmediğim /aklıma gelmediği ve öğrenmek istediğim için soruyorum. Sonuçta fon, toplam portföy üzerinden yönetim komisyonu alıyor. Fonların satılmasından sonra iyi getiri yapmanın ne avantajı olabilir ki ?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Sn hellistheothers, 7.80 direnci kırıldı sanki maalesef. Üzüntüyle takip ediyorum

3. Fiba Portföy ün FID fonunu da portföyüme dahil ettim. 1 yılda % 36,81 getiri gayet iyi . TEFAS ta şuan değişken fonlar arasında birinci görünüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Sn hellistheothers, 7.80 direnci kırıldı sanki maalesef. Üzüntüyle takip ediyorum
    Günlük kapanış görelim hocam yine de. Ama muhtemelen kıracak, haklısınız.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by fonkurdu Yazıyı Oku
    Fiba Portföy ün FID fonunu da portföyüme dahil ettim. 1 yılda % 36,81 getiri gayet iyi . TEFAS ta şuan değişken fonlar arasında birinci görünüyor.
    Corona döneminde %25 gerilemiş. Bir değişken fon için fazla volatil değil mi ? Getirisi yıllıkta biraz daha az ama, corona dönemini %7-8 ile atlatmış değişken fonlar da var. Yani sanki sadece getiriye bakmak bazen yanıltıcı olabilir. Bir de birinci değil. TCD birinci değişkenlerde.
    Bol kazançlar.

Ben bugün 3000 Tl lik ufak bir alımla gbc ekledim portföyüme. ufak ufak toplayacağım
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Altın fonlarının günlük yaklaşık yüzde 1,75-1,80 getirdiği günde Gbc nin günlük getirisi yüzde 3,42 olmuş.
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Ben bugün 3000 Tl lik ufak bir alımla gbc ekledim portföyüme. ufak ufak toplayacağım
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. sua yerine koyduğum ıdy, dalgalanmadan, ama ppf üstü gidiyor şimdilik.

Sayfa 543/1002 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •