Sayfa 514/1002 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    ıpv -0,05
    tdg -0,18
    ıpj -2,90
    tte 0,21
    tta -1,30
    Bütün ortalamayı bu ipj düşürecek.bıktırdı

2.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Bütün ortalamayı bu ipj düşürecek.bıktırdı
    Tesla'yı baz alırsak az önce +1,95 kapattı.
    Ama dolar düşüşü devam ederse o da erir.

3. yarın REİS ekran karşısında fırça çekermiş...niye faiz arttırdınız diye..

malum siyaset...

insan hep hatırlıyor geçmişi...

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    24.09 / Bu konsolidasyon (1060-1120) sürüyor mu, yoksa bant kırıldı mı, yarın net belli olacak , ben artık son bulduğunu , orta vadede yeni tl bazlı zirveye yönelmenin (1250 hedefli ) başladığını düşünüyorum. Ama kalıcı değil, kısa vadeli bir ön-kış trendi olacaktır, destekleyen temel veri yok. Ama dolar bazında artık satılması çok zor bir endeks var. Bu kez daha çok 30 kağıtları ile olacak. Nasıl başlarsa öyle gider genelde.
    Dolar uzunları mb ppk toplantısından önce yazdığım gibi artık komple kapadım. Ancak yine de 7.50 altının bile zor oluşacağını düşünüyorum. Tüm temel problemler sürüyor, ve piyasa faizleri, hala net oranda ekside, ve tl'ye yönelmek için hiç bir makul neden yok henüz. Ama bir süre, belki 1 ay, sonraki toplantıya kadar, 7.50-7.80 arası bir süreç yaşayacağız kanımca. Bir süre dolarda pozisyon almayacağım.
    Halkbank uzun pay kontratları taşımaya devam ediyorum. 6.10 hedefi ile.
    Hisse fonlarımı ( tkf/mac/nnf/mps) ve eurobond fonlarımı (ıpv/dbh) artırmıyorum. dolar 7.50'lere çekildikçe eurobond fonları , endeks çekildikçe hisse fon artıracağım, ama şimdilik ikisi de fazla çoşkulu. sadece eib ve fil artırıyorum bu ara. ( eib'İn yanına bir değişken daha eklemiştim ama tekrar grafikleri vs. kurcaladıkça soğudum, içime sinmedi, değişkende tek eib ile gideceğim)
    gram altın 410-420'lere gelirse, gram altın uzun kontrat biriktirmeye başlayacağım 500 hedefli. ( altın fonu almıyorum, çünkü başarısızlar)
    Hocam selamlar,

HALKB long pozisyonunuz ve MB öncesi USDTRY poz kapatmanız çok öngörülü hareketler. Tebrik ederim, hareketleriniz çok başarılı.

5. IPJ perişan etti bizi kaç gündür ya.
    Altın zaten kaç gündür takla üstüne takla. Yüzümüz gülmür

6. Nnf +0.88 getirmiş

Dünkü faiz arttırımının etkisi bugün bitecektir. Kısa ve orta vadeli yapılması gerekenler yapılmadığı sürece doların ateşinin söneceğini düşünmüyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Nnf +0.88 getirmiş
    anlaşılan banka yok nnf mizde

Sayfa 514/1002 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •