Sayfa 994/1002 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,945 - 7,952 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Benim çok uzun süredir taşıdığım ve içimin en rahat ettiği fonlardan biri açıkçası. İçeriğini bile takip etmiyorum çoğu zaman. Genel olarak döviz gevşedikçe biriktiriyorum. Zaten elimdeki tek yabancı hisse fonu. Altın etflerini %100'den 75%e kadar düşürdü zaten zirvede. Pek teknoloji etfsi yok şu an, medikal etfler var bir miktar.
    Teşekkürler. Ben sizin yazılarınızdan sonra farkettim bu fonu. Yeni giriş yaptığım için ani fiyat hareketleri gözümde büyüyor herhalde.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Ben sizin yazılarınızdan sonra farkettim bu fonu. Yeni giriş yaptığım için ani fiyat hareketleri gözümde büyüyor herhalde.
    tabi kişisel risk analizine göre almak lazım. öyle topluca da almamak lazım kanımca . benim fonlarda vadem emekliliğim yani çok uzun vade olduğu için günlük haftalık volatilite rahatsız etmiyor beni.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    tabi kişisel risk analizine göre almak lazım. öyle topluca da almamak lazım kanımca . benim fonlarda vadem emekliliğim yani çok uzun vade olduğu için günlük haftalık volatilite rahatsız etmiyor beni.
    Siz zaten emeklisiniz diye aklımda kalmış.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    Siz zaten emeklisiniz diye aklımda kalmış.
    42 yaşındayım . emeklilik derken resmi bir durum olmayacak tabi. 50 yaş sonrası için anlamında, selamlar
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Gerçekten böyle gelmiş kontrol ettim. defansif değişkendi bu ömründe günlük 0.30'u ne eksi ne artı geçememişti, olaiblri mi böyle bir şey , yoksa düzeltilecek mi acaba. Üç aylık getirisi zaten 4.70. şaka gibi
    İdy hatalı girilmiştir daha önce de aynı hatadan cok kez yaptılar. Teb yatırim fonlarinda bu sıkıntı oluyor nednense

6.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    İdy hatalı girilmiştir daha önce de aynı hatadan cok kez yaptılar. Teb yatırim fonlarinda bu sıkıntı oluyor nednense
    sağol hocam. %99 öyle olduğuan eminim ama insan bir huylanmıyor değil tabi.

7.  Alıntı Originally Posted by Ugur0101 Yazıyı Oku
    Nnf +1.33 getirmiş.
    Hocam nerede görüyorsunuz acaba

8.  Alıntı Originally Posted by Zoga Yazıyı Oku
    Hocam nerede görüyorsunuz acaba
    Bir arkadaş merak etmiş sormuş fon yöneticisine.

Sayfa 994/1002 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •