Sayfa 722/1002 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Yaşayarak tecrübe ediyoruz ki gelişmekte olan ülkeler köle gibi çalışmak zorunda Pandemi falan vız gelir.

Çin pmi rakamlarını görünce ben de aft tut afs arttir diye strateji koymuştum kendime yaz başında ama pek oyle olmadı. Ben de vazgeçmiştim.

Biden secilirse korumacılık endiseleri de azalabilir deniliyor. Ama bizim icin kur faktörü daha belirleyici malesef.
     Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    fidelity, templeton gibi bir kaç fon grubunun mail listine aboneliğim var. son 10-15 gündür raporlarında emerging marketlerin finansallarını toplayın diyordu hep.

2. usdtry olası 200bps artış beklentisini fiyatlıyor ama umarım mb ppk, 'madem düştü neden pas geçmiyoruz' diye düşünmez umarım. dxy bazlı etki de var.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    usdtry olası 200bps artış beklentisini fiyatlıyor ama umarım mb ppk, 'madem düştü neden pas geçmiyoruz' diye düşünmez umarım. dxy bazlı etki de var.
    o zaman hsyf lerde güzel alım fırsatı oluşur pozitif olmaya çalıştım )
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    hocam kpc'ye ne diyorsunuz? mps'ye rakip olmaya başlıyor mu yavaştan?
    Evet, aynen güzel gidiyor. Bakalım periyot uzadıkça performansları nasıl olacak(6ay ve üzerinde)

5. Fon Kodu getiri
    NNF 12,5401
    YAS 11,9108
    GMR 11,5446
    GAF 10,9054
    MAC 10,7540

ekim başı getiri ilk 5 fon...
    dediğim gibi hepsinin sırası geliyor.
    bu arada NNF ye maaşallah

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    usdtry olası 200bps artış beklentisini fiyatlıyor ama umarım mb ppk, 'madem düştü neden pas geçmiyoruz' diye düşünmez umarım. dxy bazlı etki de var.
    Düşünmemeliler. Zira faiz artışını pas geçmek bir yana piyasanın düşündüğü artış oranından daha düşük bir artış olması durumuda bile kur yoluna emin adımlar ile devam eder. İlk atak da hızlı olur. Kurdaki bu gerileme faiz artışının olacağı öngörüldüğü ve yatırımcıların pozisyon değişikliğine giittiği için olması kuvvetle muhtemel diye düşünüyorum.

7. Bugünlerde 300+ için vakıf ve diğer bankalardan oran alan arkadaş oldu mu acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    sanki aft yay zamani bitiyo!
    Azerim bülbülüm sana sadece sabır diliyorum, sabırla zararın çıkmasını nasıl bekiyorsak karda da sabır önemli bir faktördür

Sayfa 722/1002 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •