Sayfa 168/1002 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bunlar neki
    Bizim eib eic kuzularimiz var

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    değişken fonlara yatırımda 2 dane fon yöneticisine parayı bölüştürmeyi riskli bulurum... hisse yoğun fonda iyi tanıdığım 1 kişi olursa kertiği 1 hisse yoğuna aktarabilirim , değişkende bunu yapmam dağıtırım mangırı... ama eic eib de benimkilerin yanına eklenebilir ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2. tefasın sitesi de bi tuhaf... mesela değişken fonların sayfasını açıyosun , 3 - 5 tane fona tıklıyosun , yan yana sayfalar açılıyor ... bi fonun analizini getirilerine bakarken 1 yıllık getiriyi yıllık 3 aylık getiriyi tıklıyosun o anda o açık olan sayfandaki seçmiş olduğun fonun ismi değişiyor yandaki diğer açtığın bir fonun ismi çıkıyor .... ilginç tuhaf ... kontrol etmesen fonun ismini ayvayı yedin yanlış analiz yapmış olacaksın...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3.  Alıntı Originally Posted by oldskool Yazıyı Oku
    Hocam şunları Web sitenizde yayinlasaniz çok makbule geçecek.

Bu arada uygulamanizin lite sürümünü indirdim ama benim telefonda düzgün görünmedigi için kaldırmak zorunda kaldım, feedback olarak belirtmiş olayım

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    tefasın sitesi de bi tuhaf... mesela değişken fonların sayfasını açıyosun , 3 - 5 tane fona tıklıyosun , yan yana sayfalar açılıyor ... bi fonun analizini getirilerine bakarken 1 yıllık getiriyi yıllık 3 aylık getiriyi tıklıyosun o anda o açık olan sayfandaki seçmiş olduğun fonun ismi değişiyor yandaki diğer açtığın bir fonun ismi çıkıyor .... ilginç tuhaf ... kontrol etmesen fonun ismini ayvayı yedin yanlış analiz yapmış olacaksın...
    O ciddi sıkıntı. Periyodu değiştirince son açtığınız fonun grafiğini getiriyor. Sayfayı yenileyince düzeliyor. Bence siteyi elden geçirmeleri lazım. Çok hantal ve böyle saçma sorunlar var.

5.  Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku
    MKK verileri:
    AHU: +0,066 (ppf'den az getirmiş, azaltmak lazım sanırım)
    EIB: +0,084
    EIC: +0,047 (Bu kuzu ppf'den az getirmiş)
    SUA: +0,229 (Aferin)
    FNO: +0,202 (Buna da aferin)
    EID: -1,120 (BİST'in hali ortada )
    merhaba sevgili dr.boone, teknoloji ile aranızın iyi olduğu belli. Benim gibiler mesai günleri sabah 09:00 dan önce tefasa girmeden fon fiyatı göremiyor. Siz ve bir kaç arkadaş bu konuda çok iyisiniz. Ayrıca paylaşım yapmanız gerçekten çok değerli.

Değerli zamanınızı ayırarak insanları bilgilendirdiğiniz için kendi adıma teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku
    MKK verileri:
    AHU: +0,066 (ppf'den az getirmiş, azaltmak lazım sanırım)
    EIB: +0,084
    EIC: +0,047 (Bu kuzu ppf'den az getirmiş)
    SUA: +0,229 (Aferin)
    FNO: +0,202 (Buna da aferin)
    EID: -1,120 (BİST'in hali ortada )
    Teşekkürler bir iki tane de ben ekleyim. Suc:+0.23( bu artık Sua ile benzer olmaya başladı, eskiden daha fazla risk alırdı), Te3:+0.13,( bu aralar iyi gidiyor), Aed: +0.05, Aas:+0.26

7.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Teşekkürler bir iki tane de ben ekleyim. Suc:+0.23( bu artık Sua ile benzer olmaya başladı, eskiden daha fazla risk alırdı), Te3:+0.13,( bu aralar iyi gidiyor), Aed: +0.05, Aas:+0.26
    Teşekkürler. TE3 benim de dikkatimi çekti birkaç gündür iyi gidiyor, ama uzun vadede neredeyse öst kadar getirmiş, eğrisi genelde yatayın çok hafif üstünde.

8. Vadelinin biraz üstü fonlara razı olayım diyorum, çoğunlukla öst, eurobond ve hissesi az olan değişken fonlardan alıyorum, bir kısmı da nkolay da ama bakınca döviz, altın ve enflasyon karşısında bu fonlar çok yetersiz kalıyorlar. Hisse fonlar da riskli diye fazla almıyordum gerçi onlar da bir ileri, bir geri yerinde sayıyorlar, tabi uzun vadede ne olur belli değil.

Ne kadar riskli olur bilmiyorum ama pazartesi den itibaren portföyün yarısıyla gram altın, dolar ve hisse fonlardan alayım, kalan yarısıyla da düşenlerden kademeli olarak almaya devam edeyim diyorum, altın ve dolar için geç kaldım tabi ama diğer türlü de elimizdeki para erimeye devam edecek gibi görünüyor.

Sayfa 168/1002 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •