Sayfa 579/1002 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Alıntı Originally Posted by kaya99 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba
    Fon için hangi bankayı tavsiye edersiniz . Örneğin İş Bankası 'nda yüzde olarak göremiyordum , Ziraat'te ise yüzde dağılımı görüyorum ama değer kazancını göremiyorum . BU konuda görüş ve önerilerinizi almak isterim
    YKB parçalı alımlarımızda bile parça parça olarak % dilimlerini gösteriyor şahsen çok başarılı buluyorum. Ayrıca YKB de kendi fonlarını sattığımı zAman sabah 09.00 da hemen hesaba geçiyor valör kaybettirmiyor. ve finans % delik gösteriyor günlük yıllık ve yılbaşından bu yana - + gösteriyor. En başarısız bulduğum yine çalıştığım ing dir. İng günlükte avantajlı bu sebeple kullanıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Pluie Yazıyı Oku
    Teşekkürler e-yatırımcıyı bilmiyordum araştırıcam
    Şurdan bakın.

https://eyatirimci.mkk.com.tr/auth/login

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Brüt- net farkı olmasın
    Finans merhaba portföy değeri bayagı yüksek. Öyle bir ihtimal sıfır. Aslında burada önemli olan fon adedi ve güncel fiyat çarpımımın banka ile aynı olması. on adet fon da banka değeri ile örtüşüyor. Excel de formul ile hesap ediyorum. Bir aylık tablo yapıyorum. Ve bütün fonların değerlerini günlük olarak girip takip ediyorum. Ama banka toplam portföy şu kadar şeklinde gösterince böyle bir fark çıkıyor. Bir arkadaş da aynı durumla karşılaşmış.

Borsada yıllar evvel hisse alıp sattığımda buna benzer bir durumla karşılaşmıştım. Hatırladığım kadarı ile o zaman bana hisse fiyatı ile lot miktarı aynı ise sorun yok demişlerdi. Aklımda böyle kaldı. Bu da böyle olabilir ama soracağım. Hiç bir şeyi muallakta bırakmam.

Bu arada TDG ve IPV den eksiyi yiyeceğiz anlaşılan. iyi akşamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler

5.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Tahmini gun sonu ;

ACC 0,10%
    EID -0,44%
    FPH -0,51%
    GL1 0,37%
    GMR -1,34%
    MAC -0,82%
    MPS -1,91%
    TCD -1,62%
    TKF 0,54%
    TTE -1,94%
    YDI 0,51%
    TZD -0,61%
    ZPE -1,09%
    RBH -0,70%
    TLH -0,53%

XU100 -0,15%
    XTUMY -1,30%

Tcmb gosterge $ kuru : -0.7435%
     Alıntı Originally Posted by mask543 Yazıyı Oku
    Normalde her gün eşit tutarda, biriktirmeyi düşündüğüm fonlardan hangisi düşüyorsa saat 12:30-13:00 arası alım yapıyorum.

Bu aralar portföy düzenlemesi yapıyorum, bugünkü mps ve tte alımlarımı bu kapsamda günlük alım miktarımı aşarak (hedeflediğim oranın yaklaşık beşte biri tutarında) yine saat 13 gibi yaptım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende mps aldım. Bugün ekşi yazacağını tahmin ederek ama çok afaki bir durum..tüm endeks düşmüyorsa her zaman tutturamıyor insan

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hocam merhaba , portföyünüzde toplam değeri yani hepsi 50-60 lira civarı olan bir fon var mı ? Zaman zaman benim internet şubede gece baktığımda bazen fonlardan birinin toplam değeri sıfır olarak hiç yokmuş hükmünde çıkabiliyor. Bu da toplam portföy değerini değiştirebiliyor. O tür bir şey olmuş olabilir mi acaba ?
    İyi akşamlar hocam. Deneme amaçlı da olsa aldığım fon minumum 5.000 tl. Yani o ihtimal yok. Bazan günde sık değil tabi ayda bir üç dört fon alıp sattığım olabiliyor. O olabilir mi diyeceğim ama; sonuçta bu işler bilgisayar ortamında yapılıyor. Yalnız on adet fon var. Tek tek fon değerleri banka ile örtüşüyor. Bu önemli. Fakat toplam portföy değerine gelince fark ortaya çıkıyor. Aynı şey bir arkadaşda da olmuş. Bakalım öğreneceğiz. Bol kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    YKB parçalı alımlarımızda bile parça parça olarak % dilimlerini gösteriyor şahsen çok başarılı buluyorum. Ayrıca YKB de kendi fonlarını sattığımı zAman sabah 09.00 da hemen hesaba geçiyor valör kaybettirmiyor. ve finans % delik gösteriyor günlük yıllık ve yılbaşından bu yana - + gösteriyor. En başarısız bulduğum yine çalıştığım ing dir. İng günlükte avantajlı bu sebeple kullanıyorum.
    Müsait bir zamanda ekran paylaşır mısınız ? ( aman hesap no ve rakamların gözükmemesine dikkat edin , sadece ekranı merak ettim)

8. BM, Türkiye ve Libya arasındaki deniz sınırı anlaşmasını tescil etti

Cok cok guzel haber.

Sayfa 579/1002 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •