Sayfa 23/1002 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 177 - 184 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. turkey 5y CDS 558.15

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    turkey 5y CDS 558.15
    değişim yok

3. Bende de qinvestin döviz kira fonu(kıs) vardı. Diğer döviz kira fonların gerisinde kalmaya başladığı için 2 ay önce değiştirdim.

4. Düzeltme gelmiş. Hakkını yemeyelim PPF kadar getirmiş. Düşüşe rağmen makul belki ama rakiplerine gore kötü hala.
     Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    EIB'in temmuz dağılımını cok merak ediyorum. Kendisi PPF'den bile kotu performans gösteriyor son zamanlarda.
    .

5.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    EİD de bist 100'ün 2.24 gerilediği haftada 5.31 geriledi. Neredeyse bir bucuk aydır böyle. Hem eid, hem eib kendi kategorilerinde hızla dibe gittiler. Değişiklik yok diyorlar ama, qinvestten anahtar bir portföy yöneticisi, ya da üyesinin ayrıldığını düşünüyorum ben. Bütün fonları 180 derece değişti. En iyilerden ortalamaya değil hızla en kötülere geçtiler.
    Yönetici değişmedi ise qinvest'in yabancı bir kuruluş olmasının etkisi olabilir. Belki alabilecekleri hisselerin belirli koşulları sağlaması gerekiyordur. Yabancıların elinde bulundurduğu hisselerin yükselişte diğerlerine göre geride kalmalarını da düşünürsek, EID'in durumu anlaşılabilir diye düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by md1 Yazıyı Oku
    Yönetici değişmedi ise qinvest'in yabancı bir kuruluş olmasının etkisi olabilir. Belki alabilecekleri hisselerin belirli koşulları sağlaması gerekiyordur. Yabancıların elinde bulundurduğu hisselerin yükselişte diğerlerine göre geride kalmalarını da düşünürsek, EID'in durumu anlaşılabilir diye düşünüyorum.
    Hocam hisse seçimi vs. ile ilgili olduğunu sanmıyorum. cünkü ellerindeki tüm fonlar, bakın istisnasız tüm fonların ( hisse taşımayanlar dahil ) performansı son 3 ayda tepetaklak değişti. Bambaşka bir şeye dönüştü. Her kategoride her fonu ilk onda iken, her kategoride her fonu son ona girdi sihirli bir el değmiş gibi.
    Yani hiç hisse taşımayanlar ve bambaşka kategorilerdeki fonlarında da aynı şey var.

7. Bu GMA ve OSD den hiiic memnun değilim..

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Gma devri bitti galiba.

Sayfa 23/1002 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •