Sayfa 724/1002 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Bugün MAC harici fena cortladı sanırım. Borsada iyi mal verdiler bugün, birçok hisse sert satışlara maruz kaldı.
    Bir çoğunun endeks üstü olacağını sanıyorum . Böyle yatay sıfır, seçici günler iyi hisse fonlara yarar genelde. Bakalım, ben de merak ediyorum. 0.30-0.40 civarında artılar beklentim.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. OPH da nispeten artı getirebilir sanki bist30 ağırlıklı tahmin tabi...

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bir çoğunun endeks üstü olacağını sanıyorum . Böyle yatay sıfır, seçici günler iyi hisse fonlara yarar genelde. Bakalım, ben de merak ediyorum. 0.30-0.40 civarında artılar beklentim.
    Üstadım, haklı çıkmanızı canı gönülden temenni ediyorum. Ancak yan hisse ağırlığı bulunan fonlar TTE, ACC vs. Muhtemelen eksi getirecek.

4.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Üstadım, haklı çıkmanızı canı gönülden temenni ediyorum. Ancak yan hisse ağırlığı bulunan fonlar TTE, ACC vs. Muhtemelen eksi getirecek.
    Benim kastım bu fonlar değil. tte'nin iyi fon olduğunu düşünmüyorum ben şahsen. Index fonu, onu yansıtıyor. Selamlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. Dolar 0,8 eksi
    Ama Türk tahvillerinin hepsi değer kazandı bugün
    Yerli eurobond fonları için ilginç bir gün olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dolar 0,8 eksi
    Ama Türk tahvillerinin hepsi değer kazandı bugün
    Yerli eurobond fonları için ilginç bir gün olacak.
    sn myfinans eurobond fiyatlarını neredn takip ediyorusnuz

7.  Alıntı Originally Posted by saruhan Yazıyı Oku
    sn myfinans eurobond fiyatlarını neredn takip ediyorusnuz
    Şurdan
    https://www.bourse.lu/home
    Günlük yayınlıyorlar.

8. Mps %-0.60 / 2,218246

Sayfa 724/1002 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız