Sayfa 787/1002 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. EIB 0,15 Böyle bir günde iyi ama dolar arttığı için bir anlamıda olmuyor.

2. Dolarin ayaklari yere sağlam basan rasyonelligi temel alan bir çıkış trendi var.Spekulatif olmadigini dusunuyorum.Bariz hatalarin sonucu.Piyasa da bunu cezalandiriyor.Rahip krizindeki durum bunun tam tersiydi.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tca % +0.13
    Zpf % -0.003
    Zpe %-2.13

4.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Tca % +0.13
    Zpf % -0.003
    Zpe %-2.13
    ZPF eksiyse ilginç

5.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben teb bulunan fonları zıraat bankasına taşımak istiyorum trasfer vs oluyor mu satmam mi gerekiyor fonları
     Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Aynı şeyi ben iş bankasindan Osmanlı portföyüne geçiş için düşünüyorum. Cevabı ben de merak ediyorum.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    MENKUL KIYMET VİRMAN TALİMATI
    İlgili Kişi: Tarih: ....... /......../.......
    .................................................. ..........................A.Ş. Operasyon Müdürlüğü’ne,
    Kurumunuzda bulunan .............................. no’luhesabımdaki menkullerin* aşağıda detaylarını verdiğim hesaba transfer edilmesini rica ederim.
    KURUM: Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
    KURUM KODU: OMD
    HESAP NUMARANIZ:..................(Osmanlı Yatırım’daki hesap numaranız)
    ADINIZ SOYADINIZ:........................................ .................................................. ....
    *Menkul Detayları Menkul Kodu Adet / Nominal
    1-................................................ ..............................(Adet /Nom)

2-................................................ ..............................(Adet /Nom)
    3-................................................ ..............................(Adet /Nom)
    4-................................................ ..............................(Adet /Nom)
    5-................................................ ..............................(Adet /Nom)

Ad Soyad
    İmza

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    MENKUL KIYMET VİRMAN TALİMATI
    İlgili Kişi: Tarih: ....... /......../.......
    .................................................. ..........................A.Ş. Operasyon Müdürlüğü�ne,
    Kurumunuzda bulunan .............................. no�luhesabımdaki menkullerin* aşağıda detaylarını verdiğim hesaba transfer edilmesini rica ederim.
    KURUM: Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
    KURUM KODU: OMD
    HESAP NUMARANIZ:..................(Osmanlı Yatırım�daki hesap numaranız)
    ADINIZ SOYADINIZ:........................................ .................................................. ....
    *Menkul Detayları Menkul Kodu Adet / Nominal
    1-................................................ ..............................(Adet /Nom)

2-................................................ ..............................(Adet /Nom)
    3-................................................ ..............................(Adet /Nom)
    4-................................................ ..............................(Adet /Nom)
    5-................................................ ..............................(Adet /Nom)

Ad Soyad
    İmza
    Çok iyi yani bu dilekçe ile transfer yapabiliyorum. Çok iyi .umarım para almiyorlardir

7. Bugün yurtdışı ikinci dalgayı fiyatlıyor resmen. Özellikle ons altındaki satış yine bir yerlerde teminatlar patladı mi diye sordurtuyor. Yarım gün olmasaydı içeride çok uç fiyatlamalar görebilirdik

Yaşasın Cumhuriyet demek icin bir sebep daha )

8.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Çok iyi yani bu dilekçe ile transfer yapabiliyorum. Çok iyi .umarım para almiyorlardir

Bunu bilen bir kurum bulursanız yaparsınız.
    Genelde bilinmediğinden yapmamak için bin derden su getiriler.

Sayfa 787/1002 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •