Sayfa 615/1002 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bağımsiz bir grup ( Prof. Dr. Veysel Atasoy öncülüğünde ) enflasyon hesaplamaya başlamış. Bu da yıllıklandırılmışlarda Hanke Enstitü'nün 35-40 civarına yaklaşıyor. Yıllık usdtry değişimi de buna dair büyük bir ipucu veriyor.

https://t24.com.tr/haber/enflasyon-a...de-3-61,907534

Zaten eğer gerçekten enflasyon 35-40 civarında ise, reel getiri elde etmek hayale yakın olur.
    vaka sayılarındaki yanlış bilgiyi itiraf ettikleri gibi bir itiraf da enflasyon için gelir mi diyeceğim ama bu daha zor olur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    nnf alım emri 13:30 a kadar değil mi yarın hesaba geçmesi için ? 13:40 da alım emri gönderirsin ertesi gün için öne geçmiş olursun emirlerde...
    Alım emrini 10:42'de verdim, talimat no çıktı bekleyen talimat olarak gözüktü. TEFAS'dan iptal yediği saat 13:31. Satan olmadıkça almak zor gibi

bundan sonra gbc, ıpv vb döviz bazlı fonlar toplayacağım artık... Günde 0.2 artan fonlarla riske girmeye gerek yok.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Gbc ve ipv biriktiriyorum.
    Gayet memnunum.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tkf nin hisseleri baya eksi gibi görünüyor. Bakalım ne gelecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. EID eksi
    Blcy eksi
    Koc eksi
    EİB nasıl çıkacak bakalım bu işten.

7. Mac; %-0.68
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

8.  Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku
    Alım emrini 10:42'de verdim, talimat no çıktı bekleyen talimat olarak gözüktü. TEFAS'dan iptal yediği saat 13:31. Satan olmadıkça almak zor gibi
    izah edemedim ... seat 13:30 a kadar verilen alım emirleri akşam kapanıştan yani yarın ilan edilen fiyattan sizin hesabınıza geçecek ya .... yoğunluk olduğunda verdiğiniz emir iptal ediliyor ise ....... o zaman ertesi gün için yani 2 gün sonrası için seat 13:30 dan sonra emir girerseniz 2 gün sonrası için emriniz ön sıralarda olmuş olur ... yani mesela pazartesi seat 13:49 da emir verirseniz salı günü için değil çarşamba günü için çarşamba zabahı ilan edilen salı gününün kapanış fiyatından alım girmiş olursunuz ... ilk sıralarda olursunuz alım emrinde , yoğunluğun önüne geçmiş olursunuz ...

işte hayat böyle akıyor zaman yanılgısında ve bu da güzel bi şey ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 615/1002 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •