Sayfa 987/1002 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,889 - 7,896 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Tabloda eksik veya hata bulursaniz lutfen uyariniz. Eger tabloya eklememi istediginiz hisse yogun fon olursa ekleyebilirim.

Ekim ayi portfoy dagilim tablosu;

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Guncel dagilim raporlarina gore tahmini gun sonu;

ACC 1,54%
    EID 1,66%
    FPH 2,05%
    GL1 2,34%
    GMR 1,53%
    MAC 1,97%
    MPS 2,55%
    TCD 2,26%
    TKF 1,82%
    TTE 1,23%
    YDI 2,06%
    TZD 1,64%
    ZPE 1,01%
    RBH 2,97%
    TLH 1,61%
    KPC 1,65%

XU100 1,54%

XTUMY 2,68%
    Hocam emeğine sağlık

2. Elinize sağlık @Black Mirror.

Tahmini gün sonu rakamlar ile kesin rakamlar arasındaki farkta, portföydeki hisselerin değişmesi dışında, minimum %80 hisse tuttukları için, geri kalan %20 ile ne yaptıkları da çok önemli oluyor. Bazı fonlar kısa vade de çok hızlı hareketler etmez, uzun vadeye odaklanır, bu durum izahnamelerinde belirtilir. Bu tarz fonlarda gün sonu tahminler daha tutarlı oluyor.

Bu arada Mps henüz ziraatte belli olmadı. Bu sıralar nedense ziraat kendi fonlarında da geç belli olduğu oluyor. Kamu bankası olduğu için esnek çalışma, evden çalışma vs. uyguluyor olabilirler.

Sağlığımız için maske takalım, sosyal mesafeye dikkat edelim.
    Son düzenleme : tradestop; 13-11-2020 saat: 22:02.

3. merhaba, vergi birikmesi neden değiştirmeniz için engel teşkil ediyor, hsyfler gibi belirli bir vade sonunda vergi muafiyeti mi oluyor. syg.

4. Gercekten com faydali oluyor bu paylasiminiz. Emeginize saglik cok tesekkurler

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Tabloda eksik veya hata bulursaniz lutfen uyariniz. Eger tabloya eklememi istediginiz hisse yogun fon olursa ekleyebilirim.

Ekim ayi portfoy dagilim tablosu;

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Guncel dagilim raporlarina gore tahmini gun sonu;

ACC 1,54%
    EID 1,66%
    FPH 2,05%
    GL1 2,34%
    GMR 1,53%
    MAC 1,97%
    MPS 2,55%
    TCD 2,26%
    TKF 1,82%
    TTE 1,23%
    YDI 2,06%
    TZD 1,64%
    ZPE 1,01%
    RBH 2,97%
    TLH 1,61%
    KPC 1,65%

XU100 1,54%

XTUMY 2,68%

5.  Alıntı Originally Posted by halukda Yazıyı Oku
    merhaba, vergi birikmesi neden değiştirmeniz için engel teşkil ediyor, hsyfler gibi belirli bir vade sonunda vergi muafiyeti mi oluyor. syg.
    Merhaba, hayır ama sonuçta içinde biriken vergi için de nemalanıyorum, bileşik oluyor. Satıp değişirsem meblağ bir anda azalacak, değmez diye düşündüm. Yoksa matematiksel çok fark olmuyor. Bir anda portföy nakden azalsın da istemiyorum, psikolojik boyutu da var. 4-5 yıl oldu fil taşıyalı. 13 küsürü bulmuş stopaj. Bir ara temizlemek lazım tabi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Bilici ÷3 artıda. Nasıl eksi eib. Haftasonu 3 gün boşa gitti. Üstüne eksi yazmış.
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Tüpraş ve Kontrolmatik'den.

Yeri gelmişken artık şu Bilici sevdasından vazgeçip ucuz xu30 hisselerine yönelseler iyi edecekler. 3-4 ay önce satmaya başladıklarında hepsini elden çıkartırlar diye ummuştum ama yapmadılar. Devran yan hisselerden x30 a döndü, Tüpraş a geçmeleri şık olmuştu, devamında banka holding falan almalarınıda bekliyorum ama yapmadılar.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : sturk16; 13-11-2020 saat: 22:21.

7.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    Bilici ve kchol artıda. Nasıl eksi eib. Haftasonu 3 gün boşa gitti. Üstüne eksi yazmış.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende eksi beklemiyodum.Ama kchol yok, kontrolmatik var o eksi yazıyor

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Benim hesapta EIB -0.05% göründüğü için yazdım ama bu kadar beklenmeyince ben de huylandım açıkçası. Biri daha kontrol edebilir mi hesabından. Bazen yeni fiyat gelmeyip sabahki fiyat güncellemesi oluyor gün içi çünkü.
    Bir yanlışlık yaptıysam özür dilerim herkesten.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 987/1002 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •