Special Days Image
Sayfa 783/1002 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

peki bu çok akıllı! ekonomi yönetimi ihracatımızın ağırlıklı ithal girdiye dayalı olduğunu bilmiyor mu? Tek avantajımız ab nin bulgaristan, romanya vb den de düşük olan işçilik giderlerimiz olabilir. Amma yakında o ithal girdileri getirecek dövimiz kasamızda olur mu onu bilemiyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    Bugun saat kaca kadar fon alabiliriz Cuma gunku fiyatindan?
    HSBC sitesinden alıntı:
    Diğer Kurum Fonları: HSBC haricindeki kurumlara ait fonlar için alım talepleri yalnızca platform işlem saatleri içerisinde (Aynı gün valörlü fon işlemleri için işgünlerinde 08:45-13:30, yarım günlerde 08:45-11:30; ileri valörlü fon işlemleri için işgünlerinde 08:45-17:30, yarım günlerde 08:45-12:30) işlem yapmakta olduğunuz kurumun yatırım fonuna ait kuralları çerçevesinde alınacaktır.

3. https://walletinvestor.com/forex-for...try-prediction

Şöyle bir otomatik analiz yapan site var. Dolar TL için 2015 den beri takip ediyorum. Diğer enstrümanlar için verdiği tahminler çok başarılı olmasa da 2015 den beri yıllık dolar TL hedeflerini tutturuyor.... malesef. 2023 tahmini 11 tl civarı. Bu sene için de 9,1 öngörmüş.

düzenleme: tarihler

hsyf lerde yine katliam fiyatlaması göreceğiz gibi. üzücü cidden
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    hsyf lerde yine katliam fiyatlaması göreceğiz gibi. üzücü cidden
    Resim1.jpg

viop da yazmıştım başlığa
    önümüzdeki haftadan sonra düzlüğe çıkarız inşallah...

6. Düzeltme , kar satışı kalması için 1170 seviyesinde tutunması lazımdı. Artık aşikar ki, orta vade ayı piyasasına girdik tekrar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. gözlerime inanamıyorum Yasemin ekmek kızartmış. hay Allah kahretsin yine ne yazacağımı şaşırdım. gözlerime inanamıyorum, merkez bankası başkanımız: politika faizinde değişiklik yapmak, her zaman elimizde olan bir imkân, yakın geçmişte kullandık, yine kullanabiliriz demiş. bence de kullanabilir. ama dolar 9 seviyesine falan gelince. daha önce de böyle yapıyorlardı. iş işten geçip, atı alan, bırakın üsküdarı, dünyanın diğer ucuna falan varınca yine kullanabilir. çok faydalı bir açıklama oldu. nerden mi anladım? doların 8.25'te de durmayıp 8.26'ya ulaşmasından. ulan ben harbiden kafayı yedim herhalde. ağlanacak halimize gülüyorum. önce çok bunalımdaydım üzülüyordum falan. şimdi iş değişti. şaka bir yana Allah yardımcımız olsun. titanik batarken keman çalan yolcu gibi saçmalıyorum. keşke elimden daha fazlası gelse ama olmuyor.

8. Merkez Bankası Başkanı Uysal: Döviz kurlarıyla ilgili hedefimiz yok, Türk lirası aşırı değersiz bir noktada.

Aslında ben bu demeci, farkındayız, yapamıyoruz bir şey, korkuyoruz, anlayın işte mesajı gibi algılıyorum.
    Hava bozdu diye meteorolojiye kızmak ne kadar mantıklıysa, faiz kararından dolayı da merkezb.ye kızmak o kadar gerçekçi artık.
    Zerre kadar yetkileri olduğunu, inisiyatif kullanabileceklerini düşünmüyorum. Fikirlerinin bile alınmadığından adım gibi eminim.
    Ama bunları gördükçe önceki başkanı biraz daha saygıyla anıyorum.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 783/1002 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •