Sayfa 772/1002 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Eğer tarih tekrar ederse kendini ilaç ve gıda sonrasında faiz indirimi : gymo lar ve araç hisseleri parayı koyacak yer bulamayız ama nerdeeee

2. yarın gediğün küçük orta hisse fonu gemere eksi 5 falan yazarsa , tekrardan biriktirmeye başlayabilirim... viopta shortla mışlar mıdır acaba sanmam ... pandemi döneminde yüzde elli küsürat değer kaybetmişti fön... shortlasalardı o kadar değer kaybı olmazdı ... demek ki shört alışkanlıkları yok diyebilir miyiz
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Alıntı Originally Posted by Cancan88 Yazıyı Oku
    Nnf -1.71%
    tkf henüz göremedik ama nnf dünkü düşüş için oldukça başarılı.hep bahsettiğimiz endeksi yenme konusu işte budur.
    Bakalım tkf ne yaptı. umarım türev ile o da düşük bir eksi yazar. Hisselerine bakarak %5 üzeri eksi yazabilir gibi görünüyordu.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    tkf henüz göremedik ama nnf dünkü düşüş için oldukça başarılı.hep bahsettiğimiz endeksi yenme konusu işte budur.
    Bakalım tkf ne yaptı. umarım türev ile o da düşük bir eksi yazar. Hisselerine bakarak %5 üzeri eksi yazabilir gibi görünüyordu.
    TKF: -3,8778
    TCD: -5,4161

TCD bey ne yapiyorsunuz, siz degisken fonsunuz, %80 hissede olma zorunlulugunuz yok, %10 stopajiniz var, TKF den cok dusemezsiniz kendinize geliniz TCD bey bizi uzmeyin.

TKF %-3,8778
    Endeks ile neredeyse birebir aynı oranda düşmüş.
    GBC %0,7575
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. Günaydın dostlar. Fonlara bir giriş yaptım, her zamanki gibi tufana yakalandım :D
    NNF gerçekten güzel duruş sergiledi bir haftadır.
    MAC hızlı başladı, daha hızlı düştü.
    TCD belki bu sıcak günlerde hızlı aksiyon alabilir mi demiştim ancak o da MAC kadar dağıldı neredeyse 1 haftada.
    Benim en çok ilgimi çeken TTE nin sağlam duruşu oldu. Elimde uzun zamandır vardı aslında ama iki katı kadar ekleme yaptım ve ilginç şekilde dünkü geçen hafta başlayan dalgadan da, dünkü kırımdan da oldukça az hasarla çıktı. Belki bunun en büyük sebebi alış ortalamasının düşük olmasıdır bilmiyorum ancak yine de ben iyi yönetildiğini düşünüyorum şu ana kadar. Tabii ki son derece kısıtlı deneyimim ile zira elimdeki en uzun fon bu ve sadece 2 aya yakındır tutuyorum elimde.

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Ipb bugün güzel bir artı yazar endeks shortladığı için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    IPB:%-0,0606 Malesef yazmamis, ama umutluyum bundan takibe devam.

Zamaninda IPB portfoyunde var diye ULUSE hissesi dikkatimi cekmisti, o zaman inceleyip az birsey almis idim, IPB hisseyi erkenden satti ama ben satmadim. Sadece iki yilda ULUSE 7 katina kadar cikti ve hep erkenden satan ben, inanilmaz birkarla o hisseyi satabildim, sans. Bu da oyle bir animdir IPB den kalan.

8. IPB de sıfıra yakın getirmiş. NNF ve IPB işini iyi yapıyor.
    Güncel olarak müdahale yapıyorlar gibi duruyor.

Sayfa 772/1002 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •