Sayfa 624/1002 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Yeni gizleme alanı ağır hasta sayısımı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    O nu bilmez miyim ?124 pek 131 e oturmadığından başkana ithafen yazdım
    İlk kullandığım oto (124). PLAKASI 34 NC 234 dü.İlk göz ağrısı. Tarih olmuşuk.
    halen 1977 yılından kalan trafik cezası görünüyor sistemde... ne zaman ödemeyi düşünüyorsunuz ?
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,743
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    halen 1977 yılından kalan trafik cezası görünüyor sistemde... ne zaman ödemeyi düşünüyorsunuz ?
    Olabilir, geçen 2003 trafikten çektiğim 34 E 7037 Plakalı araca geçiş ihlali cezası geldi. Bölge trafiğe gittik, kara yollarına gittik.
    Sonuç bu köprü cezası sadece 2. köprü Avrupa Asya dönüşü bakıyor dediler. ŞİMDİ BEN PENDİKTEN ÇIKIP ,KARŞIYA GEÇECEM,DÖNÜŞTE ORAYA MI UĞRAYACAĞIM DURUMU DÜZELTMEK İÇİN DEDİM. Evet dediler.
    Verdikleri telefon numarasından 163 .sıradan giriyorsunuz beklemeye. Mail çektim bıraktım. ELİNİZ DEYMİŞKEN BİRDE ONA BAKIN. Yoksa ben ağır küfür edeceğim, şu teknoloji çağında bu vurdum duymazlığa.

Kap : Finansal raporlarını yayımlamadığından işlem sırası 27/04/2020 tarihinde geçici olarak işleme kapatılmış bulunan ve Pay Piyasası Yönergesi'nin 30/5. maddesi kapsamında (27/11/2020 tarihine kadar) işlem sırasının kapalı kalmaya devam etmesine karar verilen Mensa Sınai Ticari ve Mali Yatırımlar A.Ş.'nin (Şirket) bu süre içinde de finansal raporlarını yayımlamaması nedeniyle Pay Piyasası Yönergesi'nin 30/5. maddesi ile Kotasyon Yönergesi'nin (Yönerge) kottan çıkarma şartlarını düzenleyen 23/1-(a) maddesi, Şirketin faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansal durumunun bozulmuş olması nedeniyle Yönerge'nin 23/1-(d) maddesi ve Borsaya ödemekle yükümlü olduğu kotasyon ücretlerini ödememesi nedeniyle Yönerge'nin 23/1-(e) maddesi kapsamında Şirket paylarının Borsa kotundan çıkarılmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Olabilir, geçen 2003 trafikten çektiğim 34 E 7037 Plakalı araca geçiş ihlali cezası geldi. Bölge trafiğe gittik, kara yollarına gittik.
    Sonuç bu köprü cezası sadece 2. köprü Avrupa Asya dönüşü bakıyor dediler. ŞİMDİ BEN PENDİKTEN ÇIKIP ,KARŞIYA GEÇECEM,DÖNÜŞTE ORAYA MI UĞRAYACAĞIM DURUMU DÜZELTMEK İÇİN DEDİM. Evet dediler.
    Verdikleri telefon numarasından 163 .sıradan giriyorsunuz beklemeye. Mail çektim bıraktım. ELİNİZ DEYMİŞKEN BİRDE ONA BAKIN. Yoksa ben ağır küfür edeceğim, şu teknoloji çağında bu vurdum duymazlığa.
    2003 te trafikten çektiğiniz araç 2005 yılında bulgar hududunu geçip polonya almanya hollanda gezmiş durmuş... yurtdışında da ödenmemiş trafik cezaları çıkıyor interpol çağrı merkezinden müşteri temsilcisi ile sorgulattığımda , avrupada bayağı aranan birisiniz... sonra 2006 - 2009 yıllarında ümraniye ( sola dönüş sinyali vermemek ) , florya ( ışık ihlali 3 adet aynı gün !!! ) , şenesenevler ( hatalı park ) , silivri ( dönüşü olmayan kavşaktan dönüş ) .... ohooooo ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

6. ilginç araç şu anda sahipliğinden.com da da satışta... gırtlak dolusu full + full , lpg nin adını dahi duymamış , kuaför bakımlı , dosta gider diye yazıyor ilanda...

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 624/1002 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •