Sayfa 126/1002 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Pinokyo da bu kadar yapamazdı.

Bir günde 40 milyar TL zenginleştik!

TÜİK, milli gelir rakamlarında revizyona gitti. 2019 için milli gelir rakamı, önceki rakama göre 39,8 milyar TL artırılarak 4 trilyon 320 milyar TL'ye yükseltildi. Daha önce 9 bin 127 dolar açıklanan dolar cinsinden kişi başı milli gelir de 9 bin 213 dolara yükseldi.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...estik-6016921/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sitesine bak türkiyedeki tüm otomol firmalarının sitwleri fiyata bakmak istedinmi güncelleme yapıyoruz diyorlar dediklerine göre full clio 250 olmuş
    https://www.youtube.com/embed/ww9bsFLfHVs

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Megabın çoğunu 4.40-60 arası postaladım gittim beni çok yorduğu için,en sonunda onda güldüm, TSGYO'ya ilaveye devam,senin adına üzüldüm,benim için fark etmiyor çok defa trade yaptığım için bedelli öncesinde,ama hala beklentili hisse konumunda,sakın kızıp satayım deme,çünkü devamlı yığınak yapıyorlar,tabiki yinede sen bilirsin...ytd.
    Sayın ortağım..Senin adına sevindim..İşini bilen adamsın..Tebrik ediyorum.Bende şans yok.Hangi hisseyi alsam hemen geri geri inmeye başlıyor.Patlayan Lastik gibi.Hesabımda Bankasından tut, taş toprak şirketlerine kadar 16 Çeşit hisse senedi var,İnan Hepsi de Kırmızı,son limiti de dün teyyare,aselsan,petkime kullandım..Bugün rüzgar gene ters esti..Şimdi mecburen bekliyorum..Borsamız bir acaipleşti.İnanıp güvendiğimiz Şirket hisseleri bizi süründürüyor.TSGYO da kuzu kuzu yatıyor hesabımda...2.20 tl de dinlenme modunda..Bedelli paraları şirketin kasasına girip,Defteri hesabı kitabı normale dönünce 3.00 tl Üzerine çıkmasını bekliyorum. Şimdilik izlemeye devam...Bu ve diğer hisseler de dahil,Zararına-Aldığım fiyatın aşağıısna Satmak gibi bir düşüncem de yok,uygulamam da..Elimde denizgyo da var,Onda da Bedelli işi berbat gitti.Sonucu ne olacak bakalım..Son günlerde Takibimde ve uzun zamandır uykuda olan atagyo var..Fırsat bulduğumda portföyüme almayı düşünüyorum..İzlemeni-Araştırmanı tavsiye ederim...Benimkisi düşünce paylaşımı..Nihai karar senindir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sayın ortağım..Senin adına sevindim..İşini bilen adamsın..Tebrik ediyorum.Bende şans yok.Hangi hisseyi alsam hemen geri geri inmeye başlıyor.Patlayan Lastik gibi.Hesabımda Bankasından tut, taş toprak şirketlerine kadar 16 Çeşit hisse senedi var,İnan Hepsi de Kırmızı,son limiti de dün teyyare,aselsan,petkime kullandım..Bugün rüzgar gene ters esti..Şimdi mecburen bekliyorum..Borsamız bir acaipleşti.İnanıp güvendiğimiz Şirket hisseleri bizi süründürüyor.TSGYO da kuzu kuzu yatıyor hesabımda...2.20 tl de dinlenme modunda..Bedelli paraları şirketin kasasına girip,Defteri hesabı kitabı normale dönünce 3.00 tl Üzerine çıkmasını bekliyorum. Şimdilik izlemeye devam...Bu ve diğer hisseler de dahil,Zararına-Aldığım fiyatın aşağıısna Satmak gibi bir düşüncem de yok,uygulamam da..Elimde denizgyo da var,Onda da Bedelli işi berbat gitti.Sonucu ne olacak bakalım..Son günlerde Takibimde ve uzun zamandır uykuda olan atagyo var..Fırsat bulduğumda portföyüme almayı düşünüyorum..İzlemeni-Araştırmanı tavsiye ederim...Benimkisi düşünce paylaşımı..Nihai karar senindir..
    Borsa sabır ve dikkat isteyen yerdir,megap 5.09 tavan,alıcılar tavandan almak için saldırıyorlar, onda hala 3/1 cıvarı lotlarım duruyor 4.15 maliyetlen,istedimki hiç satmamak,ama 2 gündür borsa sert düştü bana gün doğdu anında değişim yaptım ve onlarda gidiyor endex düzeldiği için.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Borsaya Kote Şirketler,Korona bahanesi ile Bedelli Sermaye Artışı sırasına girmeye başladılar...Gören duyan da zannneder ki Yıllarca ortaklarını Temettü vere vere ihya ettiler...

Aklımda kaldığı kadarı ile,Geçen hafta;
    -Atlas.
    -Denizgyo.
    -İhyay.
    -Kent.
    -Tsgyo
    Bugün de;
    -İhlasgm.
    -Akdeniz
    Pamuk eller cebe demiş,Ortaklarından Para istemiş...
    Virüsü fırsata çevirecekler ve Bu işin devamı da gelecek gibi..
    Kör istedi bir göz,Allah verdi iki göz, misali..

Günaydın TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

TÜRKİYE niye böyle yalnız?

Niye hep aleyhimize işler oluyor.

Küdüs israil'in başkenti oldu.abd tanıdı golan tepelerini ilhak etti.

Akdeniz ve ege de mevki kaybettik.

Güney doğuda pkk devleti kuruldu.

Hep tepki vermemiz gereken yerde ermeyim 3,5 yıl sonra tepki eriyormuş gibi yaptık bop zamanında.

20 yıl önceki gücümüzde de değiliz ordu dahil.

Dindar iktidarımız sayesinde bunlar oldu.Dinsiz iktidarlarımız zamanında bunlar olmamaıştı.

Çokta güçlü olduğumuzu sanal olarak pompalanan zamanda bunlar oluyor.

Resmen bu kadar sorunların karşısında bana çırpınıyormuşuz gibi geliyor.

Borçları aldık.Oradanda çakıyorlar.

Feto bazında Ordumuzu böldüler ve zayıflattılar.

Diğer tarikat adamları sayesinde brokraside TÜRKİYEM aleyhine dinamitleride yerleştirdiler.

Şimdi ne oldu.

rumla'a karşı amborgoyu kaldırmak .

İlerde bize hem ab hemde abd de amborgo koyma ihtimali arttı.

Daha sonra da TÜRKİYE'de demokrasi yok biz bunu geri getireceğiz deyip dalma aşamasına geldi.

Nasıl geldik bu duruma.

BOP sayesinde bile bile getirildik.

İçimizdeki dindar irlandalılar sayesinde.

Dindarlar sayesinde borç rekoru kırdık.Yolsuzluk e israf rekorları kırdık.

Rüşet te rekorlar kırıldı her yıl.

Normal de dindar olanların bunların tam tersini yapması gerekir.

Borç almadan YERLİ kaynaklarla YERLİ Malı üretmek.

Bırakın Diyanet bile çiçekleri dışardan Ankara geçmiş belediyesi de ağaçları italya dan almışlar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Borsaya Kote Şirketler,Korona bahanesi ile Bedelli Sermaye Artışı sırasına girmeye başladılar...Gören duyan da zannneder ki Yıllarca ortaklarını Temettü vere vere ihya ettiler...

Aklımda kaldığı kadarı ile,Geçen hafta;
    -Atlas.
    -Denizgyo.
    -İhyay.
    -Kent.
    -Tsgyo
    Bugün de;
    -İhlasgm.
    -Akdeniz
    Pamuk eller cebe demiş,Ortaklarından Para istemiş...
    Virüsü fırsata çevirecekler ve Bu işin devamı da gelecek gibi..
    Kör istedi bir göz,Allah verdi iki göz, misali..
    Borsayı bankalarla değilde köşede kıyıda kalan kağıtlarla yükselttiler bal tutan parmağını yalar vereceklwr parasını ama bankalar 2 sene önceki fiyatlarının yarısında iken bu kervana katılırsa seyreyle gümbürtüyü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 126/1002 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •